פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

שלום אני מעוניין לדעת מה ההבדל בין לימודי מנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע לבין הנדסאיתעשייה וניהול התמחות במערכות מידע או מהנס מערכות מידע .. למי ייתנו עדיפות בשוק ..... ממש חשוב לי לקבל עזרה תודה ...
אז אספר מנק' המבט שלי גם לי הייתה את ההתלבטות הזו ובסוף החלטתי על מנהל עסקים עם התמחות במע' מידע כי זה יותר מתאים למה שאני רוצה לעשות שזה שילוב של יזמות הייטק בהקשר היותר עסקי ולא טכני בכל אופן אני מאד נהנית מהלימודים בקריה האקדמית אונו, יש כאן אחלה מרצים אנשי מקצוע ברמה ממש גבוהה אני מציעה שתחשוב מה יותר מתאים לך מבחינת מה שאתה רוצה לעשות אחרי התואר
אז אספר מנק' המבט שלי גם לי הייתה את ההתלבטות הזו ובסוף החלטתי על מנהל עסקים עם התמחות במע' מידע כי זה יותר מתאים למה שאני רוצה לעשות שזה שילוב של יזמות הייטק בהקשר היותר עסקי ולא טכני בכל אופן אני מאד נהנית מהלימודים בקריה האקדמית אונו, יש כאן אחלה מרצים אנשי מקצוע ברמה ממש גבוהה אני מציעה שתחשוב מה יותר מתאים לך מבחינת מה שאתה רוצה לעשות אחרי התואר
אריק | 23:35  18/04/10
אני כרגע לומד שנה 1 בקרייה אני במסלול חשבונאות ובודק לעבור.. איזה שנה את בלימודים ?? האם את מרוצה ?? האם מה שנלמד מעניין .?. לא הבנתי מה את בדיוק רוצה לעשות .?. האם את מכירה בוגרים מהקריה שעוסקים בזה ומה הם בדיוק עושים ?? תודה רבה ....
קרן | 11:03  21/04/10
תראה, משילוב שכזה יוצאים הרבה תפקידי מפתח - מנהלי מוצר, מנהלי פרויקט, סתם לדוגמא. אני מאוד מרוצה, התואר השני הוא לא כמו התואר הראשון, שגם הוא היה מעניין. אבל הוא תמיד הרבה יותר פרקטי ויש לנו הרבה שיתופי פעולה עם חברות במשק. אני כבר עוסקת בתחום, אבל אני מכוונת להיות מנהלת מוצר, מה שדורש ממך ראייה עסקית, יזמית אבל גם עם רקע טכני. שאין מה לעשות, בשלב הזה של המשק ומה שהוא דורש מאיתנו - היום זה חובה.
הקריההאקדמיתאונו | 12:11  21/04/10
שלום רב, בוגרי ההתמחות משתלבים במגוון תפקידים כגון: • מנתחי מערכות המידע קלאסיים (אם בתוך הארגון ואם כיועצים חיצוניים לארגון). .(CIO) – • מנהלי מערכות מידע מנמ"רים • כחלק ממערך השיווק בארגון – במסגרת תפקידם כמנהלי פרויקטים ומנהלי מוצר .(CTO) . • מנהלי טכנולוגיות .(CISA) . • מבקרי מערכות מידע מבוגרי התוכנית תוכל למצוא בתפקידים: - מנמ"ר מייקרוסופט פיתוח ישראל, מנהל יחידת רשתות מחשוב ופרויקטים-אלעל בברכה, טובה מרקוביץ ראש מינהל רישום וייעוץ מנהל רישום הקריה האקדמית אונו
אריאל | 00:04  22/04/10
אני מבין אז שאת בתואר 2 את התואר הראשון עשית בקריה?? במערכות מידע .??
דני | 14:37  19/04/10
לעתים נראה התואר מאוד מעניין, אבל הדרך הנכונה לבחון אם זה מתאים לך זה לקרוא באופן מלא את הסילבוס של מנהל עסקים מע' מידע והנדסה תעשייה וניהול. אני מסכים עם הדעה הקודמת לגבי היתרון של מערכות מידע
שלום, אני לומד מנהל עסקים במכללת קרית אונו. רציתי לדעת אם יש לך או למישהו שאת מכירה את המחברת תרגילים (פתורה) בשיטות מחקר. אשמח אם תוכלי לחזור אלי ל0528767489 או לadamgreenberg123@gmail.com. המון תודה, אדם
סגור