פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

ליאורה | 17:31  20/10/09
היי, אם אני לומדת מנהל עסקים לתואר ראשון. באילו תחומים אני יכולה לעסוק? תודה-רבה
ליאורה | 17:32  20/10/09
בתחום שיווק.. תודה
ליאורה | 16:15  21/10/09
רווית | 17:29  22/10/09
שיווק, ניהול מוצר, ניהול פרויקט.. תלוי במה את מתמחה. אני למשל מתמחה בטכנולוגיות מידע בקריה האקדמית אונו, ויש לפעמים כל מיני שיתופי פעולה עם חברות בארץ (האמת, לא רק בטכנולוגיות מידע, אבל זה מה שאני מכירה) ואז את גם קצת מתנסה עוד לפני שאת מסיימת את התואר, זה סופר חשוב
ניהול מוצר? ניהול פרוייקט? לפי מה שאני יודעת, דיברתי עם הרבה אנשים והם אמרו לי שתואר ראשון במנהל עסקים לא יתן לי להכנס להיות מנהלת באף מקום. מקסימום ראש צוות וגם זה בלחץ. אולי אחרי תואר שני תקני אותי אם אני טועה. אני מקווה שאני טועה אבל זה מה ששמעתי
גילת | 07:06  21/10/09
בכל תחומי הניהול של עסקים דיאטה
טרבולסקי חמדי | 11:31  25/10/09
שלום ליאורה, תכנית הלימוד במינהל עסקים נפרשת על כל תחומי הניהול ומאפשרת לך לבחור התמחויות: במימון, שיווק, טכנולוגיות מידע , ניהול משאבי אנוש וחשבונאות. לימודי מינהל עסקים מקנים את הכלים המאפשרים לנהל חברה כמו: כיצד לנהל את הצד הכספי, כיצד לשווק את החברה, כיצד לנהל את הצד המחשובי והיבטים נוספים הקשורים בניהול פעילות עסקית של החברה. ההתמחות ממקצעת אותך לתחום ספציפי. לדוגמה התמחות שיווק מאפשרת לך להשתלב בתחומי השיווק בתחומים רבים כמנהלי שיווק, מנהלי מוצר, מנהלי ערוצי שיווק, מנהלי מותג, מנהלי צוות מכירות, מנהלי פרסום ותקשורת שיווקית, אנליסטים, פלנרים, תקציבאים, אנשי קריאטיב, יועצים אסטרטגיים ועוד בהתמחות במימון מתמודדים בדר"כ על תפקידים בתחומים פיננסים כגון: בנקאות, ביטוח, מסחר בניירות הערך, יעוץ השקעות, ושירותים פיננסים אחרים. חשבונאות- מכשיר בעלי מקצוע בתחום החשבונאות, הביקורת החשבות והמיסים טכנולוגית מידע- מכשיר להשתלב בתפקידי ניהול ידע ארגוני,אפיון והטמעת מערכות. ניהול משאבי אנוש- מכשיר בנושאי ניהול משאבי אנוש: גיוס ומיון עובדים,הננעת עובדים, ניהול קריירות
סגור