פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

יהושע | 21:07  29/08/09
אני מתלבט בין שני המקצעות האם יש הבדל משמעותי, מה תחומי תעסוקה אפשריים ? מה ההבדל ביניהם? האם מתואר בלוגיסטיקה אפשרי להמשיך לתואר שני בייעוץ ארגוני ללא השלמות? והאם ישנה עדיפות לכך שמנהל עסקים זה קריית אונו (מכללה) לוגיסטיקה וכלכה בבר אילן זה אוניברסיטה? תודה רבה
שרית | 16:15  30/08/09
היי יהושע, אני לא יכולה לענות לגבי הלוגיסטיקה, כי אני לא לומדת או מכירה את זה. אבל רק לגבי העדיפות למכללה או אוניברסיטה. אני לומדת בקריה האקדמית אונו ואני לא יכולה להגיד לך מספיק כמה אני שמחה שבחרתי ללמוד שם ולא בכל מקום אחר, בטח ובטח שלא באוניברסיטה... חברה טובה שלי לומדת באוניברסיטה והיא ממש מרגישה מתוסכלת רוב הזמן. אין מה לעשות, כשמדובר במקום כל כך גדול וכל כך מקובע - היחס לסטודנט הוא לא הכי טוב שיש. ההיפך ממה שקורה בקריה האקדמית אונו ששם אתה מרגיש שבאמת שמים אותך במרכז. נקודה למחשבה, בהצלחה
יעל | 11:38  08/09/09
יגידו מה שיגידו אלו שלא התקבלו לאוני'... אבל אין כמו ללמוד באוני' מבחינת רמת הלימוד, מוניטין והידיעה שאתה יוצא החוצה ומתחרה מול מיליון בוגרים אקדמאיים. כשאין לך ניסין תעסוקתי בחיים. הדבר הראשון שמסתכלים זה מה למדת ואיפה ומה הציונים. אז תעשה חושבים. אתה לא בא למצוא יחס "חם" ושיאהבו אותך אתה בא ללמוד!!! ואתה משלם על כך כסף. תואר מאוני' אם תרצה להמשיך לתואר שני או לתואר אחר מאוני' יהיה לך העדפה. אני בוגרת אוני'. ואני אומרת לך כשבאתי לעשות תואר שני באוני' אחרת ישר שאלו אותי אם אני לא ממכללה בשביל לתת לי מלגה. לא אוהבים מכללות. כמו כן גם בין האוני' יש תחרות של מוניטין.... אז אני מקווה שהפנמת. גן, לימודים באוני' יכולים להיות יותר קשים ובגלל זה בחורה כתבה שחברה שלה לא נהינית... אך זה בגלל הרמה של המבחנים ... ורמת הידע... ולא מעבירים סתם כמו במכללה העיקר שתביא את הכסף ותקבל תואר ומעסיקים יודעים את זה... שיהיה בהצלחה.
טרבולסקי חמדי | 15:12  14/09/09
צהרים טובים, לוגיסטיקה היא תורת ניהול החומר והשירותים הנילווים אליו בארגון. הלוגיסטיקה אחראית לספק לליבת הייצור של הארגון את החומר ( מלאים ותשתיות ייצור פיזיות) והשירותים הנילווים אליו באיכות, בכמות, במקום, בזמן ובעלות הנידרשים. הלימודים במסלול נועדו להקנות לסטודנטים הבנה אקדמית ומקצועית כוללת בתחומי ניהול ותפעול לוגיסטיקה וכלכלה.הקורסים שנלמדים הם כגון: יסודות הלוגיסטיקה, ניהול רכש ומלאי, תובלה ושינוע, אחזקה, תמיכה לוגיסטית משולבת) MBA תוכניות הלימוד מיועדות להכשיר סטודנטים מרקע אקדמי מגוון, לאו דווקא מתחום הניהול, שמעוניינים להתקדם בקריירה ניהולית, להכיר את עולם העסקים ולשלוט בכלים המתקדמים ביותר עבור המנהל המודרני
סגור