פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

דיקלה | 14:20  27/07/09
שלום לכם, חבר שלי מעוניין להתחיל ללמוד, הוא לא יודע בדיוק אבל מה, הוא ביקש שאבדוק לו איזה תחום הכי הולך היום? שבטוח אחרי זה יהיה לו שימוש בתואר ושהתואר יתפוס טוב כמו שאומרים, מעניין אותו: מנהל עסקים, שיווק, תעשיה וניהול, כלכלה ובנקאות. אשמח לשמוע אם יש עוד תחומים וכמובן איזה תחום מביניהם הולך הכי חזק והכי רצוי ללמוד? תודה.
אורית | 15:12  28/07/09
שלום לך אני סטודנטית במסלול האקדמי המכללה למנהל וממליצה על לימודים לתואר במנהל עסקים, התואר מאוד פרקטי וישומי במכללה ומאוד מבוקש היום בשוק.
ירון לבון | 10:11  10/08/09
אני לא יודע עד כמה התואר במע"ס מבוקש. בשוק מחפשים בוגרי כלכלה ומנהל עסקים ביחד. אני סיימתי בהצטיינות ועדיין מחפש עבודה
אביטל | 18:30  10/08/09
כל הכבוד על ההישג, אבל זה לא קשור לדעתי. אני חושבת שמה שמחפשים זה ניסיון. בכל מקרה, כדאי שתבדקי בקריה האקדמית אונו, מהניסיון שלי החיבור למה שקורה בשטח הוא מאוד גדול, ו"בחוץ" מאוד אוהבים שהמועמדים לעבודה מחוברים למה שקורה בשטח. אפשר ללמוד תואר במקום מדהים ולהיות מצטיין נשיא, אבל אם למדת כל הזמן תאוריות ודברים שאף אחד לא משתמש בהם אז אפשר לשים את התעודה במקום שבו השמש לא זורחת. הכי חשוב זה כמה זה רלוונטי לשטח, ואת זה אפשר לראות בקריה האקדמית. בהצלחה לחבר שלך, כל הכבוד שאת עוזרת לו ככה :-)
אייל | 22:22  29/07/09
היי דיקלה, הייתי ממליץ לו לנסות את המכללה האקדמית נתניה. אני לא יודע אם התחלתם לבדוק מקומות, אבל דעו לכם שהמכללה האקדמית נתניה מדורגת מקום שלישי בארץ מבחינת שביעות רצון הסטודנטים. בהתחשב במספר המוסדות שמלמדים את התואר הזה, וקיימים בארץ בכלל - זה מדהים ואומר הרבה על המוסד הזה. מאחל לכם בהצלחה
היי דיקלה, הייתי ממליץ לו לנסות את המכללה האקדמית נתניה. אני לא יודע אם התחלתם לבדוק מקומות, אבל דעו לכם שהמכללה האקדמית נתניה מדורגת מקום שלישי בארץ מבחינת שביעות רצון הסטודנטים. בהתחשב במספר המוסדות שמלמדים את התואר הזה, וקיימים בארץ בכלל - זה מדהים ואומר הרבה על המוסד הזה. מאחל לכם בהצלחה
אייל | 22:23  29/07/09
אייל | 22:23  29/07/09
אייל | 22:24  29/07/09
טרבולסקי חמדי | 14:07  02/08/09
שלום דיקלה, במסגרת לימודי מינהל עסקים ניתן ללמוד התמחות בשיווק ופרסום, זהו תחום מאוד מבוקש. במסגרת הלימודים נלמדים קורסים כגון: סטטיסטיקה, כלכלה, חשבונאות, מימון וקורסים בשיווק ופרסום. ניתן לראות פירוט תוכניות לימודים במוסד שבו יבחר ללמוד. לימודי תעשיה וניהול הם במסגרת לימודי הנדסה.

סגור