פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

ויקי | 10:42  18/07/09
שלום לכולם, אני רוצה להתחיל השנה מנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה, רציתי לדעת איך היא נחשבת בשוק, ואיך ביחס לשאר המוסדות. אני שוקלת גם איזה התמחות לבחור.. מישהו יכול להמליץ לי? תודה, ויקי
טרבולסקי חמדי | 10:46  19/07/09
שלום ויקי, כמנהלת הפורום אינני ממליצה על מוסד זה או אחר. אני חושבת שכדאי לדבר עם בוגרים, סטודנטים ואף מעסיקים ורק אז להחליט. בהצלחה.
מאי | 01:21  20/07/09
חשוב המוניטין של המוסד.ביחוד אם מדובר בתואר שני ואז האוני' לוקחות. אם מדובר בתואר ראשון אז שוב יש מוסדות שלהן יש יותר מוניטין אבל תכלס תלכי לאן שאת מתקבלת ולא הבאת פה אלטרנטיבה נכון? תבחרי את תחומי המימון כך תוכלי לעבוד בבנק בסיום התואר
ירון לבון | 10:14  10/08/09
עבדתי בבנק 4 שנים. לא כדאי בכלל. היום אין כבר בנקאים, זה הפך לאנשי מכירות שנקראים "בנקאים". כל היום צריך למכור הלוואות, כרטיסי אשראי, מנוי לשירותי אינטרנט ועוד...לא לעשות את הטעות שלי
מימונסקי | 17:32  30/07/09
היי ויקי, אולי אני לא אהיה אובייקטיבי, אבל כמו שהמליצה לך מנהלת הפורום הכי טוב זה להתייעץ עם סטודנטים שלומדים שם. אז אני לומד גם, ובחרתי בהתמחות במימון, אבל קשה לי להמליץ לך על התמחות, זה משהו מאוד אינדיבידואלי וזה לדעתי משהו שאת מגבשת תוך כדי הלימודים. לגבי איך היא נחשבת, רק לאחרונה פורסם הסקר של המל"ג שמראה שהמכללה האקדמית נתניה מדורגת במקום השלישי בשביעות רצון הסטודנטים. ככה שזה אומר הרבה בהתחשב במספר המוסדות שיש בארץ. שיהיה לך בהצלחה!!
סגור