פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

שלום, שמי אביב והמומצע בגרות שלי הוא 83 והתעניינתי בלימודי מנהל סקים בכמה מקומות, ברוב המקומות ביקשו ממני ציון פסיכומטרי מעל 620 (למשל כמו במכללה למנהל) וממוצע 90 כמו קרית אונו ובינ תחמומי...אני לא יודע מה לעשות, ישנם רק שני מקומות שמקבלים אותי עם המצב כרגע והם המרכז ללימודים אקדמים (שלוחת דרבי לשעבר) באור יהודה (לא מוכרים כמוסד אקדמי) אני לא בטוח לגבם...ויש את המרכז האקדמי לעסקים ומשפט ברמת גן...שהם מוכרים כמוסד להשכלה גבוהה..מה עליי לעשות? במה לבחור? והם מנהל עסקים זה תחום מעניין וטוב?
אביב | 14:41  22/05/09
אשמח לקבל עצות ממכם ותגובות על המקומות והלימודים
ורד | 17:37  23/05/09
אני מציעה לא להתפשר למרות שאני התפשרתי. רציתי חשבונאות בבן גוריון ובגלל שלא קיבלו אותי הלכתי למכללה למינהל. מאז אני כבר שנה שנייה במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות וזו אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בחיים. חוץ מזה יש מסלול שנקרא שער פתוח במכללה למינהל כדאי לך לבדוק את זה. אם תרצה לשמוע עוד אין לי בעיה לפתוח את הפה על הכל, תוכל להגיע אליי דרך הלינק.
גלי | 15:05  01/07/09
האם במסגרת הלימודים במנהל עסקים עוברים גם קורס חשבי שכר או לפחות לומדים דברים שקשורים? מכיון שהתחום מאוד מעניין אותי ואני רוצה למצוא תואר המכיל את זה.. או שיש תואר במיוחד לזה אני לא יודעת.. אשמח לתגובות ממי שיודע...
אני לא זוכרת מה תנאי הקבלה אז לא יודעת אם זה יספיק, אבל אם אתה מחפש מכללה אז זאת בטוח האופציה הכי טובה ותאמין לי שבדקתי את כולן בזמנו חחח
אורית בראור | 14:33  17/06/09
אני לומדת שם, וכמובן שאני משוחדת, אבל אני גם רואה לפי הרבה חברים שלי שלומדים במקומות אחרים. זה מקום איכותי, והאמת היא שהדבר שאני הכי אוהבת בו זה העובדה שהם תמיד מחברים את הלמידה לשטח. זה הכי חשוב, במיוחד במקצוע כזה...
אני לא מכיר את הקריטריונים להרשמה אבל אולי תוכל להתקבל לשם תוכנית הלימודים אחלה אני גם ירשם לשם בסוף
סגור