פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

אני רוצה להתחיל ללמוד במכללה למנהל מנהל עסקים ולהתמחות בחשבונאות ולהשלים אחר כך עוד 2 לראיית חשבון. למ בדיוק עליי לצפות ,החומר הנלמד וכו' ... מישהו יכול לפרט לי או לתת לי קישור למקום שאני יכול לקרוא על זה ??? תודה .
טרבולסקי חמדי | 09:16  02/02/09
בוקר טוב, מטרת ההתמחות בחשבונאות במסלול האקדמי המכללה למינהל היא להכשיר בעלי מקצוע בתחום החשבונאות, הביקורת, החשבות והמסים. הלימודים בתחומים אלה מקבילים בתכנים לדרישות מועצת רואי החשבון, אך בנוסף לכך כוללת תכנית הלימודים נושאים בניהול כללי האמורים לשרת את הבוגרים בתפקידיהם בארגונים כלכליים, כגון מימון וטכנולוגיות מידע. ישנה אפשרות להתמחות בחשבונאות בשילוב התמחות משנית בטכנולוגיות מידע או התמחות משנית בסביבת ארה"בץ אני מצרפת לך קישור לאתר. בהצלחה
שלום, אני מזמינה אותך לבדוק את התכנית ללימודי מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות במרכז הבינתחומי הרצליה (מצורף קישור). ביום שישי, 6.3.09 בשעה 9:00 יתקיים יום פתוח במרכז הבינתחומי הרצליה ובו ניתן יהיה להתרשם מסגל המרצים, הקמפוס ומתכנית הלימודים. בהצלחה! יעל
סגור