פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

דנה | 23:47  30/04/08
עד כמה זה משמעותי שהתואר ממכללת ר"ג אינו מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה? --- המרכז האקדמי רבין- מישהו מכיר? מה השכ"ל?
לזה התכוונתי- אם מישהו מכיר ויודע מהו שכה"ל?
סטודי | 14:32  06/05/08
ממה שהבנתי מוכר על ידי המלג דרך קומבינה מטורפת שהריצו שם,האמת גם אני מתעניין והייתי בייעוץ,מישהו יכול לתת חוות דעת לגבי המוניטין של המקום? כלומר האם שווה בכלל לעשות שם MBA? שכ"ל גבוה כמו המכללה למינהל!
חמדי טרבולסקי | 15:19  06/05/08
שלום דנה, המרכז האקדמי פרס, מוכר ע"י המל"ג. התואר ברמת גן אינו מוכר ע"י המל"ג. בהצלחה.
רן | 19:06  01/05/08
תואר שלא מוכק ע"י המל"ג הוא לא תואר ישראלי מוכר הרבה מקומות עבודה דורשים תואר ישראלי מוכר. ככה שלדעתי תואר לא מאושר לא שווה היום כל כך הרבה, במיוחד במצב כמו במדינה שלנו לכל אחד שי תואר. עצה שלי אל תוותר לעצמך ותמצא מוסד אקדמי נורמלי שמוכר ע"י המל"ג
יפית | 12:00  02/05/08
כבוגרת ה MBA של ר"ג - תואר MBA שנלמד במכללת רמת גן הוא תואר של אוניברסיטת הריוט-וואט. היות וזה לא תואר ישראלי הסמכות להכרה בתואר היא לא של המועצה להשכלה גבוהה אלא של משרד החינוך. התואר מוכר בארץ על ידי משרד החינוך. הייתי אצלהם וקבלתי אישור הכרה ואני מקבלת גמול שכר בעבודה עם האישור.
ראדו | 11:22  08/05/08
אני שוקל השנה להרשם לתואר שני במכללת רמת, מה התהליך שעברת על מנת שיהיה תואר מוכר????
סגור