פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

טלי | 17:45  07/01/08
שלום, אני בשנתי האחרונה ללימודי הנדסת תעשיה וניהול. כרגע הממוצע שלי עומד על 74 (מה לעושת, הנדסה.... :) הייתי מעוניינת להתחיל שנה הבאה תואר שני במכללה למנהל בייעוץ ופיתוח ארגוני. לצערי היום גיליתי שבשביל זה אני צריכה קודם GMAT או את החלק הכמותי או את כולו. איך יש הבדל בין השניים? כלומר, לא הגיוני שלכולם כבר עדיף רק חלק כמותי מאשר הכל??? שנית, הבנתי שהקבלה שלי תלויה בממוצע 75 ומעלה וGMAT טוב. האם אלה הם רק תנאי הקבלה? וגם עד כמה קשה המבחן הזה? (בטח חלקכם יצחקו על השאלה אבל אני באמת לא יודעת). טוב אשמח אם אקבל מענה על זה ואז אוכל לשא עוד 2 שאלות. תודה
שרונה קרני | 10:13  08/01/08
היי טלי: את כמובן מתכוונת לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות יעוץ וניהול משאבי אנוש. מינימום לרישום הוא ציון 75 כך שגם אם תעשי גימאט לא מובטחת לך קבלה. בנוסף, כולם עוברים ראיון אישי.יש הבדל בין חלק כמותי לכללי יש כאלה שמעדיפים לגשת לכל הבחינה כי החלק הכמותי אצלם חלש.מבחן הגימאט דורש הכנה מוקדמת ומזכיר את הפסיכומטרי רק שהכל נעשה באנגלית. בהצלחה
סגור