פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

אפרת | 10:05  04/01/07
אני מתלבטת לגבי נושא התואר השני - יש לי LLB במשפטים ו- BA במנהל עסקים. אני עוסקת בתחום של ייעוץ ומחקר שיווקי. הייתי שמחה ללמוד תואר שני בפילוסופיה, אולם נראה לי שתואר שני במנהל עסקים הוא יותר אפקטיבי. מבאס אותי ללמוד תכנים דומים למה שכבר למדתי בתואר הראשון. עד כמה התואר השני במנהל עסקים יוכל להוסיך לי?
חמדי טרבולסקי | 11:55  04/01/07
בוקר טוב אפרת, ראשית בתואר שני במנהל עסקים אינך חוזרת על קורסים שלמדת בתואר הראשון, אלא בקורסים מתקדמים יותר.(יש פטורים וזיכויים על קורסים שלמדת בתואר הראשון, כך שתלמדי קורסים מתקדמים יותר בתחום ההתמחות שתבחרי.) לאור מה שהנך עוסקת נראה לי נכון ואפקטיבי ללמוד תואר שני MBA במנהל עסקים בהתמחות של שיווק ופרסום. התוכנית כוללת קורסים כגון: מחקרי שוק, התנהגות צרכנים, ניהול ומכירות, שיווק בינלאומי, ניהול ופיתוח מותגים, אסטרטגיה ותכנון השיווק ועוד קורסיפ בפרסום ותקשורת שיווקית. בהצלחה.
סגור