פורום שיווק ופרסום-לקריאה בלבד

בהנהלת: ד"ר עופר צלרמאיר  |  מסר למנהל/ת הפורום
כיום בעידן האינטרנט המדיה והפרסום האפשרויות רבות. לכן אנחנו כאן לתת לכם מענה לשאלות. מהם תנאי הקבלה? מועדי הפתיחה, תואר בשיווק ופרסום לתואר שני, לימודי ערב? היכן לומדים? אפשרויות תעסוקה? כל זאת ועוד בפורום שיווק ופרסום

ד"ר עופר צלרמאיר

ד"ר עופר צלרמאיר, ראש ההתמחות בשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו

מעין | 08:48  11/10/09
טוב..אז ככה אני לא סטודנטית ,אני יחסית רחוקה מזה(אני בי"ב) אבל יש לי שאלות שלגמרי אין לי מושג למי לפנות אותם,אז חשבתי אולי אני אמצא כמה תשובות פה. אני מתלבטת מה ללמוד אחרי סיום הלימודים ,חשבתי על עתודה או עתידים,אבל עכשיו אני שוב מתחילה בספקות, העיניין הוא שלמרות שאני לומדת מקצועות ריאליים(מגמת פיסיקה ומחשבים) אני אוהבת גם ציור ואומנות וחשבתי לפנות יותר לתחום הפרסום,יענו,פרסומות,פרסום מוצרים וכו´ שזה נשמע לי ממש מעניין ומתקשר לכל הדברים שאני אוהבת, אבל איפה לומדים את זה? האם זה מתקשר יותר לתחום התקשורת? מתי מומלץ התחיל ללמוד בכלל?(באוניברסיטאות וכאלה) אני אודה לכם מאוד אם תועלו לענות לי.
אורית | 07:19  13/12/09
תראי אני עכשיו מתעניינת בלימודי פרסום לקראת השנה הבאה ומצאתי כמה וכמה מקומות מצויינים שאפשר ללמוד בהם, בשביל לדעת בוודאות איפה הכי כדאי לך ללמוד את צריכה קודם כל לחקור יותר על התחום כי הוא כולל בתוכו המון מקצועות כמו קופיריטרית, או גרפיקאית, את רק תצטרכי לבחור לאיזה מהם את מתחברת הכי טוב... אני ממליצה לך כרגע להמשיך ללמוד את מה שמעניין אותך כי עכשיו זה מוקדם מידי לקבוע מה תלמדי אחרי הצבא אבל להמשיך לחקור מהצד על מקצועות הפירסום, אולי אפילו להתנסות קצת... המון בהצלחה
שיר | 11:27  07/02/10
כרגע זה מאוד מוקדם לדעת מה תרצי ללמוד בעוד 5-6 שנים. אבל אני ממליצה לך ללכת לכל מיני סוכנויות, אולי לנסות לעבוד באולפנים כאלה ואחרים. אולי תיקחי קורסים מגוונים בתחום הפירסום, ברגע שתתנסי בזה תדעי אם זה באמת בשבילך.
סגור