פורום שיווק ופרסום-לקריאה בלבד

בהנהלת: ד"ר עופר צלרמאיר  |  מסר למנהל/ת הפורום
כיום בעידן האינטרנט המדיה והפרסום האפשרויות רבות. לכן אנחנו כאן לתת לכם מענה לשאלות. מהם תנאי הקבלה? מועדי הפתיחה, תואר בשיווק ופרסום לתואר שני, לימודי ערב? היכן לומדים? אפשרויות תעסוקה? כל זאת ועוד בפורום שיווק ופרסום

ד"ר עופר צלרמאיר

ד"ר עופר צלרמאיר, ראש ההתמחות בשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו

באוניברסיטת חיפה. לא מזמן,לפני התחלת הלימדוים,ניסיתי את מזלי והתקבלתי גם למכללה בתל אביב לקופירייטינג לאחר ועדת קבלה. כיוון שקופי הוא לא מקצוע שמבטיח בהכרח עתיד למי שלא וודאי שהוא טוב בזה, החלטתי להתחיל לימודי תואר. בגדול כבר הבנתי שהכיוון שלי הוא כתיבה והשפעה על קהל. והרי החיבור בין פסיכולוגיה ותקשרות. שאלתי היא כזאת: האם התואר בו אני נמצאת ,יכול להביא אותי לדרך הרצוייה? אני מביאה גם בחשבון שאצטרך לעשות עוד קורס של שנה בצורה מקצועית כדי לרכוש התנסות מעשית מעבר לתיאוריה.
שיר | 10:49  21/02/10
נראה לי שחבל שלקחת פסיכולוגיה, זה תחום מאוד קשה ואת במילא לא מתכוונת לעסוק בו כי את נמשכת יותר לתחום התקשורת. אני מתיעה לך לקחת חוג יותר קל שמתחבר לתקשורת, ובזמנך הפנוי תקחי קורסי העשרה של קופירייטינג.
מויאל | 15:29  13/06/10
זה נכון עד מתי שאנשים באמת רוצים להשקיע במשהו של החיים שלהם..!
shoobydooby | 18:24  01/12/11
זה תמיד אבל איכשהו ככה יוצא. אנשים לומדים משהו אחד ובסוף מוצאים את עצמם עוסקים בדבר אחר, לפעמים באותו כיוון ולפעמים בכיוון אחר לחלוטין. זה חלק מהתהליך... - "כי האדם תבנית נוף מודלתו" [url=http://www.auto.co.il/catalog.aspx?model=650/]מאזדה 3[/url]
סגור