פורום שיווק ופרסום-לקריאה בלבד

בהנהלת: ד"ר עופר צלרמאיר  |  מסר למנהל/ת הפורום
כיום בעידן האינטרנט המדיה והפרסום האפשרויות רבות. לכן אנחנו כאן לתת לכם מענה לשאלות. מהם תנאי הקבלה? מועדי הפתיחה, תואר בשיווק ופרסום לתואר שני, לימודי ערב? היכן לומדים? אפשרויות תעסוקה? כל זאת ועוד בפורום שיווק ופרסום

ד"ר עופר צלרמאיר

ד"ר עופר צלרמאיר, ראש ההתמחות בשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו

טל | 11:23  04/01/07
שלום לד"ר. אני בן 18 וחצי, וכנראה שצה"ל מוותר על שירותי מסיבות בריאותיות. מאז ומתמיד אהבתי לחשוב עסקים, לשנות סלוגנים של פרסומות ולהמציא פירסומים למוצרים, כשהפידבקים מהסובבים אותי היו נלהבים במיוחד. בגלל האהבה שלי למדיות ובגלל אהבת הכתיבה והיצירתיות חשבתי ללכת וללמוד להיות קופירייטר. תוכל לכוון אותי, לאו-דוקא לאונו, כיצד להמשיך מכאן? למי לפנות? מה הדרישות? כמה זמן לומדים? איזה תפקידים אפשר לאייש עם המקצוע הזה? אודה לך מראש על כל פיסת מידע. תודה - טל
ד"ר עופר צלרמאיר | 18:06  04/01/07
שלום טל, בתור התחלה הייתי מייעץ לך לנסות ולהכיר טוב יותר את עולם הפרסום, גם ע"י קריאת ספרים על התחום (למשל ספרו הוותיק אך המעניין של דיוויד אוגלבי) וגם ע"י ביקור במשרדי פירסום. ניתן ללמוד קופירייטינג בצורה ממוקדת, למשל בביה"ס של תירצה גרנות בת"א. אולם, מכיוון שציינת שתמיד אהבת לחשוב עסקים, יתכן שדווקא מסלול תואר במנהל עסקים עם התמחות בפרסום, יתאים לך יותר. בהצלחה, עופר.
סגור