פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום ברצוני לדעת פרטים על Central Saint Martins College of Art and Design בלונדון לגבי תואר ראשון בעיצוב אופנה . נכנסתי לאתר אבל לא מצאתי את עצמי שם ורציתי לדעת אם יש למישהו קצת פרטים על המקום כמו תנאי קבלה, שכר לימוד (יש לי אזרחום אירופאית) אם זה אזור יקר למחיה, מתי נרשמים מתי המבחנים וכו'... אם למישהו יש תשובה אני אשמח ואם למישהו יש המלצה על משהו יותר טוב בלונדון אני גם אשמח לשמוע... תודה מראש דנה
ארז | 17:38  13/10/07
הי דנה , סנט מרטין נחשב לבית ספר טוב לאופנה,אני למדתי במרנגוני ומנהל את מרכז המידע של בית הספר בארץ. מרנגוני נחשב לאחד הטובים בעולם לאופנה עם קמפוסים בלונדון מילנו ופריס עם אפשרות מעבר ביניהם.אשמח לתת לך את כל האינפורמציה בנידון 035290951 www.istitutomarangoni.com בהצלחה ארז
שיר | 17:00  14/10/07
היי דנה אני גם בברורים, אשמח לחלוק איתך אינפורמציה, דברי איתי:-) shirnaor@hotmail.com מייל או מסנגר, ביי בנתיים.
היי | 21:41  14/10/07
הבנתי שצריך לשלוח אליהם תיק עבודות ובמידה והם מתרשמים ממנו הם מזמנים לראיון אבל לא הבנתי מה שכר הלימוד וגם הייתי רוצה לפגוש אנשים שלמדו או לומדים שם...
שיר | 00:56  15/10/07
מבחינת csm אני יודעת את הפרוצדורה אבל המחיר שלהם לא בשבילי.(9000 פאונד לשנה) יש אופציות אחרות מצוינות, בצרפת למשל- בירת האופנה. דברי איתי ואספר לך מה שמענין אותך, או השאירי כאן מייל ואכתוב לך. כעיקרון אני רוצה לנסוע לנסיעת בדיקה של כמה מקומות. shirnaor@hotmail.com שיר.
רננה קרן | 12:28  21/10/07
תחת הקטגוריה של סטודנטים זרים תוכלי למצוא תשובות על השאלות שלך http://www.csm.arts.ac.uk/courses/csm_international_app.htm וכאן יש מידע על הלימודים עצמם http://www.csm.arts.ac.uk/courses/fashion.htm לגבי אזרחות אירופית - כדי לקבל הנחה את צריכה לגור ב3 שנים הקודמות ללימודים באירופה.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור