פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

אליאונורה ספוזניקוב | 19:34  18/02/17
שלום, ברצוני לברר על לימודים בקנדה לתואר שני בפיזיולוגיה של המאמץ או לימודי פיזיותרפיה. סכומים, אוניברסיטאות, האם זה בעיה עם דרכון רוסי? תנאי קבלה ואורך הלימודים. אפשרות עבודה בזמן הלימודים ורישיון עבודה מכיוון שאני פיזיוטרפיסטית. כמו גם התואר הראשון שלי הוא אירופאי. תודה ישמח לשמוע תשובה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 19:39  20/02/17
שלום אליאונורה , איפה את רוצה ללמוד , באיזה מדינה ? יש הבדלים משמעותיים בין מדינה למדינה הן בדרישות הקבלה שכר הלימוד ובהתאם גם ההכרה אחרכך בארץ
אליאונורה ספוזניקוב | 08:12  21/02/17
שלום, הייתי רוצה ללמוד בקנדה ובמקביל לעבוד. האפשרות השנייה שלי היא בהולנד ויש לי תואר אירופאי אז זו בהחלט גם אפשרות. ישמח לפרטים תודה.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 18:43  26/02/17
אליאונורה , בקנדה ניתן לעבוד עד 20 שעות עבודה עם ויזת סטודנט בהולנד עם אזרחות אירופאית אין הגבלה על כמות שעות העבודה , רק יש לקחת בחשבון שאין הרבה אוניברסיטאות בהולנד המאפשרות לימודי תואר באנגלית
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 18:44  26/02/17
ולצורך הענין תואר מאוניברסיטה אירופאית לא בהכרח משנה את הסטטוס שלך כסטודנטית דרכונך הנוסף אינו חלק מהאיחוד האירופאי

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור