פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

הי כולם, שמי דני ואני לומד רפואה בבודפשט. בעקבות התנהלות לא הוגנת שחוויתי מכמה סוכנויות נדל״ן בזמן חיפוש דירה בבודפשט - אני רוצה למנוע מאחרים להכנס לסיטואציות שאליהן נקלעתי. לכן, לאחר שמצאתי מתווכת שסוף סוף יכלתי לסמוך עליה (אמינה והוגנת), המלצתי למספר אנשים שחיפשו לקנות דירה לעשות זאת דרכה - וגם הם יצאו מבסוטים. בעקבות ההמלצות שלי היא הציעה לי עבודה כמתווך למתווכת :) אמרתי לה שאני מסכים לשתף פעולה רק אם היא תעשה איזושהי הנחה והקלה במחיר לישראלים. כך שאם אתם מחפשים לקנות דירה בבודפשט (אגב זה הזמן לעשות זאת) או מכירים מישהו שמחפש דירה לקניה בבודפשט אני ממליץ בחום לפנות אלי כדי שאני אוכל להפנות אתכם אליה. לכל המעוניינים - אפשר לשלוח לי הודעה בפייסבוק , או לדף של החברה. Real-estate budapest בלי קשר אני אשמח לענות על שאלות כלליות למי שמתעניין בבודפשט כמקום לימודים ..

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור