פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

נמרוד | 02:24  22/04/15
שלום לכולם, אני שוקל להתחיל ללמוד רפואה באיטליה בשנה הקרובה. מעניינים אותי המסלול באנגלית וגם המסלול באיטלקית (ספציפית אוניברסיטת פאביה). אשמח אם מישהו יוכל לומר לי מהו המועד של מבחני הקבלה לתוכניות אלו והאם יש קורס הכנה שנפתח בקרוב? בתקווה שלא איחרתי את המועד. תודה רבה :)
שירן קמפוס | 10:45  22/04/15
שלום נמרוד, ידוע לי שיש מכינה לשפה האיטלקית, המכינה למבחני הקבלה לרפואה. המכינה מתחילה מידי שנה בחודש אוגוסט. ניתן לקבל פרטים נוספים דרך יועצי הלימודים באמצעות מנוע חיפוש באינטרנט שירן- קמפוס לימודים
אני לומד רפואה באיטליה ואני נהנה מכל שניה. ממליץ לך בחום רב! אני הגעתי לזה דרך מדיקל דוקטור - http://www.medicaldoctor.co.il/pages/show/11
היי דן, אני אשמח לקבל את האימייל שלך כדי לשאול אותך כמה שאלות אני עתיד להשתחרר עוד מעט מהצבא אחרי שירות מלא ורוצה להתחיל ללמוד רפואה באיטליה יש לי שאלות שאני רוצה שמישהו שכבר נמצא שם יענה לי עליהם,אשמח אם תשלח לי מייל בכדי שתוכל להסיר לי כמה ספקות. תודה רבה :) cobikahila1234@gmail.com

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור