פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

אני לא בטוח אם יש לי את מה שאני צריך, ולא יודע איך לבדוק. אני בן 29, יש לי תעודת בגרות חלקית [בגלל שיש לי תסמונת אספקגרס והמערכת לא ידעה איך להתמודד עם זה, אז שמו אותי בכיתה פרטנית בלי אפשרות לעשות יחידות במקצועות חובה או לבגרות מלאה, אפילו שסיימתי בהצטיינות יתרה], יש לי 5 יחידות באנגלית בציון גבוה ו-3 יחידות במתמטיקה בציון 100, אין לי יחידות בפיסיקה, התחלתי ללמוד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במכללה הטכנולוגית בבאר שבע אך פרשתי אחרי שנה בחצי כי הפסיק לעניין אותי, אני לא יודע דנית. אני מאד הייתי רוצה ללמוד באוניברסיטת קופנהגן, או אולי באוניברסיטת אארהוס, או במכללות אקדמיות או אוניברסיטאות אחרות המצטינות בהנדסת מכונות. לא אכפת לי לעשות איזה מכינה קדם אקדמית אם צריך בכדי ללמוד שם. אני מוציא חודש הבא אזרחות הונגרית והבנתי שהלימודים הם חינם לבעלי אזרחות אירופאית ואין לי כסף להשלים בגרויות או ללמוד בארץ כך שלימודים באירופה הם האפשרות היחידה שלי כרגע ויש לי קשרים בדנמרק וגם מאד אוהב את קופנהגן.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור