פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

רעות | 19:59  17/04/14
שלום, אני מתעניינת לגבי לימודי תקשורת אופנה וניו מדיה, כמסלול במרנגוני - מילאנו. הבנתי שאלה לימודי דיפלומה, ואני מעוניינת לדעת מה ה"ערך" של הדיפלומה המוענקת בארץ ובבירות האופנה בחו"ל ? בנוסף, לא מצאתי הרבה ביקורות ומידע על מרנגוני פרט לתוכן שיווקי. אשמח לקבל המלצות... בנוסף, מחפשת לימודי תואר בתחום הנ"ל באחת מבירות האופנה הגדולות (מילאנו, פריז, לונדון, ניו-יורק..) בתחום של יחסי ציבור באופנה/עיתונאות אופנה/תקשורת אופנה.. אשמח להמלצות. רעות.
היי רעות, ידוע לי על לימודי תקשורת ואופנה בבית הספר IED במילאנו. בית הספר נחשב בעולם האופנה ומציע 82 מסלולים שונים בתחום. לפרטים ניתן לפנות אלינו. 03-5354449 קמפוס לימודים
לורד מקמפוס לימודים כפי שכולם שמים לב נהפכת בלי לקבל את התפקיד באופן רישמי למנהלת הפורום הזה !!!!! זה דיי בעייתי שאת דוחפת בצורה אגרסיבית את בתי הספר שעימם את עובדת כמעט בכל פוסט . מציע לך לא לענות לפוסטים בנושא מרנגוני כיון שגם אני אתחיל להפריע לפוסטים בנושא בתי ספר עימם את עובדת . ממנהלת הפורום רננה אני מבקש שתקפידו על כללי האתיקה והפרסום באתר .לא יתכן שבעלי אינטרסים יעשו השתלטות עוינת על אתר שאינו בבעלותם . תודה ארז ממרנגוני
הי רעות, למרנגוני יש נציג בארץ הוא יוכל לתת לך פרטי קשר של סטודנטים שלומדים שתוכלי לדבר איתם באופן אישי http://www.glimudim.co.il/globaleducation/institute.asp?countryId=20&facId=20&degId=1&instId=157

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור