פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום לא מזמן סיימתי הנדסאי בניין ואני מעוניין להשלים למהנדס בחול, יש לי את האפשרות בארץ אבל אני מחפש להמשיך בחול, אשמח לדעת איפה יש מקומות כאלה? ומה התנאי קבלה
הי נעם, לפי הידע שלנו במדינות כמו איטליה לא ניתן להשלים מהנדסאי למהנדס, על הסטודנט להיבחן מחדש כמו סטודנט שנה א' ורק לאחר מכן להציג בקשה לפטורים, על פי ניסיוננו לא מקבלים פטורים מהנדסאי למהנדס באיטליה. לעומת זאת באוסטרליה ניתן ללמוד תואר ראשון בהנדסת בניין בכמה אוניברסיטאות נבחרות כמו אוני' מלבורן, אוני' סידני עוד. תנאי הקבלה הם תעודת בגרות מלאה ומבחן לסיווג רמת האנגלית. יתכן ותהיה זכאי להכרה על הלימודים שכבר למדת אך לא ניתן לדעת מראש אם וכמה פטורים תקבל. לכל שאלה נוספת ניתן לפנות אלינו, בהצלחה!
ארה"ב היא כנראה המדינה הנוחה ביותר כדי להשלים תואר ראשון אחרי סיום תעודת הנדסאי.
שלום נועם, תוכל להשלים גם בבודפשט בהונגריה http://www.glimudim.co.il/globaleducation/institute.asp?countryId=17&facId=13&degId=1&instId=23

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור