פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

neta | 16:44  10/06/07
שלום אני מתעניינת בלימודי עיצוב אופנה באיטליה יש ברשותי דרכון ארופאי אך אין לי בגרות מלאה האים מישהו יודע אם הדרכון מוזיל את שכר הלימוד ?ואם כן איזה מוסדות לימוד? e-mail :netago2000@yahoo.com
רננה קרן | 13:42  11/06/07
שלום נטע, במקרה של איטליה, דרכון אירופי לא מוזיל את עלויות שכר הלימוד. עיצוב אופנה לומדים בבתי ספר פרטיים ששכר הלימוד בהם למקומיים ולזרים הוא אותו הדבר. תסתכלי על בית ספר מרנגוני או פולימודה http://www.globale.co.il//globaleducation/institute.asp?countryId=20&facId=20&degId=1&instId=157 http://www.globale.co.il//globaleducation/institute.asp?countryId=20&facId=20&degId=4&instId=107
neta | 14:01  11/06/07
שלום רננה את יודעם אם יש ארצות באירופה שהדרכון האירופאי כן מוזיל את שכר הלימוד{עיצוב אופנה‎}? ואם קיימים קורסים לא ארוכים שאני יכולה לקחת? תודה נטע
רננה קרן | 14:16  11/06/07
בעיקרון הדרכון האירופי לא כל כך עוזר בהוזלת שכר לימוד ( אלא רק באישור עבודה). יש קורסים קצרים אבל בבתי הספר הפרטיים הם גם יחסית יקרים
לנטע | 14:14  12/06/07
ממה שאני איכשהו הצלחתי להבין באיטליה לימודי אופנה זה די יקר לפחות איפה שממליצים ללמוד שם אולי יש משהו זול יחסית אני לא שמעתי עליו לימודי אומנות זולים באיטליה בכל מקרה שזה צילום ציור פיסול.. לימודי אופנה בלונדון בסנט מרטינס שלדעתי הכי נחשב שם(אבלאני לא בטוחה)גם די יקרים £9,800 לשנה לתלמידים זרים ו 3000 לאירופאים את זה לא הבנתי )ובארהב יש את הfit שהוא "זול יחסית 5000 דולר לסיסמסטר ולאחר השנה ה1 זה קצת יותר זול... כרגע אני מחפשת מידע גם לגבי לימודי עיצוב תכשיטים ולא מוצאת משהו מעניין...מקווה שקצת עזרתי
נטע | 14:55  13/06/07
אז אני מבינה שיש את הביה"ס הזה בלונדון והוא יותר זול לאירופאים? וניראה לי שגם ראיתי בפורום שיש איזה ביה"ס לאמנות שהוא בחינם באיטליה אבל צריך איזה ערבון בבנק או משהו...? כי אני מניחה שצריך להכין תיק עבודות בשביל להיתקבל...?
רננה קרן | 15:35  13/06/07
כדי לקבל זכאות לשלם שכר לימוד מופחת כמקומיים בבריטניה, מעבר לדרכון האירופי, צריך לגור ב3 שנים האחרונות בבריטניה. לגבי בית הספר לאמנות - אקדמייה דה בלה ארטה באיטליה אין בו עיצוב אופנה. אלא ציור, פיסול, עיצוב תפאורה. כדי להתקבל אליו לא צריך תיק עבודות אלא לעבור מבחני כניסה. לגבי הערבות - סכום הערבות משתנה מידי שנה. המטרה להוכיח שיש לך כסף לממן את עצמך. הלימודים עצמם עולים כ 800 יורו לשנה
אפשר להתחיל 3 שנים לימודי אומנות ואז תתחילי אופנה...

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור