פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

ניר כ | 23:20  13/11/12
שלום לכולם , התחילה לעלות בי המחשבה על תואר שני בפסיכלוגיה (קלינית) בחו"ל - דגש על אירופה. אני ממש בגישושים ראשונים אז הייתי שמח לקבל קצת מידע , המלצות מבעלי הניסיון. פחות מכוון על ארה"ב או אנגליה , יותר לכיוון הולנד , גרמניה או איטליה . איפה ניתן לברר בדיוק תנאי קבלה? ומשהו שעולה לי בראש..מה לגבי הסטאז' ? האם בעת לימודי פסיכלוגיה קלינית בהולנד למשל אתה מתבקש לטפל ב..הולנית? אנגלית? אשמח לתשובתכם , ניר.
ניר שלום, ישנה אפשרות ללמוד פסיכולוגיה קלינית של המבוגר והילד בהונגריה בשפה האנגלית. היתרונות של הלימודים בהונגריה רבים ביניהם שפת הלימוד באנגלית בלבד, הכרה מלאה של מועצת הפסיכולוגים הישראלית כלומר מהאוניברסיטה בהונגריה חזרו בוגרים רבים שהשתלבו בישראל. בבודפשט קהילה ישראלית גדולה מאד של למעלה מ-400 ישראלים סטודנטים בינהם כ- 30 לתחום של פסיכולוגיה קלינית. לתאום פגישת ייעוץ ומידע ללא התחייבות או עלות צור קשר: 057-4450445 09-8858226 בהצלחה רוני
אולי תוכלי לפרט גם לגבי תואר שני בפסיכולוגיה בקנדה? האם תואר שני שם מספיק על מנת להיות מוכשרת כמטפלת בארץ?
היי רוני, שמעת על לימודים בהונגריה? הם מוסדרים כבר מהארץ ולא צריך לטוס לשם על מנת להירשם וכל הקבלה היא ע"י סוכנות ישראלית שנקראת יוניברסיטי וכמובן התואר מוכר בישראל.אני מנסה להתקבל בארץ אך אם לא אתקבל אני מעדיפה שלא לבזבז זמן ולטוס ללמוד בהנוגריה. בהצלחה עדי

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור