פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

דן | 13:21  06/07/12
שלום, כרגע אני לומד בארה"ב בקומיוניטי קולג' בקליפורניה סיימתי את השנה הראשונה. לפי התכנית אני אמור להגיש את הבקשות לUCLA ול-USC עד פבואר אם אני לא טועה. עכשיו העניין הוא מימון נטו. אני סטודנט זר משלם בקולג' שלי פי כמה מכל אמריקאי שבעצם כמעט לא משלם כלום, וברור לי שלאוני' כמו UCLA או USC אין לי ביד את הסכומים -הערכה שלי שמדובר על בין 40 ל50 אלף דולר בשנה ובסה"כ אחרי הקבלה אני ילמד באחד מהאוני' שנתיים כלומר בין 80 ל100 אלף דולר. מה ניתן לעשות בנידון? הרבה אנשים פה אמרו לי לנסות לקחת הלוואה בארה"ב אבל הנושא מפחיד אותי ואני יודע שהריבית לסטודנטים זרים מצטברת ודיי מרתיע אותי הנושא במיוחד בארה"ב. מה האפשריות הריאליות שלי? תודה
ישנם בתי ספר לא פחות טובים מ-UCLA ו-USC שבהם ניתן לקבל מלגות משמעותיות ללימודים. אם אתה מתעקש על בתי הספר האלה מכל סיבה כל שהיא אז תצטרך לשלם את עלויות הלימודים. אם אין סיבה מיוחדת ללמוד בבתי הספר האלה הנה לינק לאוניברסיאטות שישמחו לקבל אותך הרבה יותר וישמחו לתת לך הרבה כסף על מנת שתוכל לממן את הלימודים: http://www.studyamerica.co.il/scholarships.htm
מתי | 16:37  28/09/12
למה אתה לא פשוט מאוד מוציא תושבות? מי שגר יותר משנה בקליפורניה או פלורידה זכאי לתושבות בקליפורניה על תתפשר על הטוב ביותר!!! תתחיל תהליך להפיכה לתושב ואז תשלם סכומים מצחיקים! אירגונים מנסים להשתיר את זה בגלל שהם רוצים לעשות אליך כסף תבדוק טוב טוב...

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור