פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

עומרי | 09:25  18/03/12
שלום לכולם. אני וזוגתי מסיימים בימים אלו את לימודינו בתואר הראשון בטכניון (בשעה טובה ומוצלחת) כאשר אני למדתי כלכלה ומנהל בעוד שבת זוגי למדה ביוכימיה מולקולרית. לאחר ביקור בהולנד לפני כשנתיים, שנינו התאהבנו במדינה והיינו רוצים להגר לשם לתקופה, ואם אפשר- אז גם ללמוד את התואר השני תוך כדי. האם מישהו פה עשה את זה ויודע מה התהליך? אין צורך אפילו שנלמד באותו מוסד, אלא רק בערים שקרובות זו לזו. השאלות היותר ענייניות שלי, רק למביני עניין: 1) עם מי אני אמור ליצור קשר קודם? עם המוסד או עם השגרירות? 2) מה התהליך לקבלת ויזת סטודנט להולנד? לתואר שני? 3) האם ויזה שכזו מזכה אותי אחר כך בתושבות מסוימת? תודה לכולם
שלום, 1. אין בארץ גוף שנותן ייעוץ ללימודים בהולנד. אתה צריך ליצור קשר עם המוסד עצמו 2. תפנה לשגרירות והם יגידו לך מה אתה צריך להציג 3. לא הויזת היא ויזת לימודים בלבד (ניתן לעבוד 20 שעות בשבוע) אם אתה רוצה להתייעץ תוכל לדבר איתי בטל. 9700140 רננה

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור