פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

דניאל | 03:18  11/11/11
אני כרגע חי בקנדה ולומד שנה ראשונה קורסי מדעים כמו אנטומיה בילוגיה ופיזיולוגיה... לאחר שהבנתי שהקבלה לרפואה פה היא לא פחות קשה מישראל אני שוקל ללמוד רפואה ברומניה... השאלה שלי היא איזה אוניברסיטאות ברומניה טובות בתחום הרפואה וממי אפשר לקבל עוד מידע איך להירשם והכול ... ובנוסף האם ניתן להעביר קרדיט של קורסים שכבר עשיתי כאן בקנדה לרומניה כדי לא לקחת את הקורסים שוב ... בתודה מראש לכל העוזרים .
שלום רב, חב' יוניברסיטי נציגה של אונ' ההונגריות נוכל לתת לך מידע רב על הלימודים בשפה אנגלית בהונגריה, לימודים ברמה גבוהה מאד התארים מוכרים בקנדה ארה"ב וישראל כמובן כאשר כיום בישראל בוגרי לימודי רפואה מהונגריה עוברים באחוזים הגבוהים ביותר את בחינות הרישוי הישראליות. www.uis.co.il למידע נוסף במייל : info@uis.co.il בהצלחה רוני
נסטיה | 19:48  17/02/12
אני יותר ממליצה בכיוון אוקראינה מרומניה... לימודי רפואה באוקראינה בקייב הבירה .אפשרות לרופא שיניים (5 שנים) או רפואה כללית (6)או רוקחות . יכולה לעזור בהכנת מסמכים והגשתם וקבלה ללא מבחנים . לא צריך ויזה בישביל ישראלים. מגורים בבניין מגורים לסטודנטים מחו"ל. לעוד פרטים ליצור קשר באימייל jnastya@gmail.com נסטיה

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור