פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

סער | 02:58  05/07/11
יש לי דרכון אירופאי הונגרי השאלה שלי היא אם יש מדינות שהשכר שלהם הוא חינם או מוזל לדרכון זה כמו איטליה צרפת אנגליה ללימודי שיווק אופנה והם אני צריכה פסיכומטרי להתקבל??? אשמח לתשובות תודה סער
אבי | 18:48  11/07/11
הי סער לא ממש, בהונגריה עלות הלימודים זהה לכל מי שבא מחו"ל הלימודים שם הם חלק מרווחי האוניברסיטאות באיטליה הלימודים עולים כל כך זול היות וישראל נחשבת כמדינת עימות ולפי החוק האיטלקי אנחנו זכאים לסיבסוד באיטליה יש גם תואר אקדמי באופנה וגם בתי ספר פרטיים הפרטיים עולים כמו הונגריה, האוניברסיטה זולה חוצמיזה, אופנה בהונגריה ? זה כמו ללמוד בישול אנגלי :-) ממליץ שתתקשר לקמפוס ותברר איתם, הפ מטפלים בלימודי אופנה באיטליה, ולדעתי בעוד מדינות השירות שלהם חינם כך שרק תרוויח תצליח
נסטיה | 19:53  17/02/12
לימודי רפואה באוקראינה בקייב הבירה באנגלית בלי פסיכומטרי באוניברסיטה הביינלאומית הראשית לרפואה בקייב.אפשרות לרופא שיניים או רפואה כללית או רוקחות . יכולה לעזור בהכנת מסמכים והגשתם וקבלה ללא מבחנים . לא צריך ויזה בישביל ישראלים. מגורים בבניין מגורים לסטודנטים מחו"ל. לעוד פרטים ליצור קשר באימייל jnastya@gmail.com נסטיה

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור