פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

היי, אשמח אם מישהו יוכל לסייע לי בנושא, אני ממש לא יודעת מה לחשוב ומה לעשות, בכל מקום אומרים דברים שונים לגבי תנאי הקבלה, אשמח לדעות נוספות ועצות מנסיון אישי מאוד מאוד יעזרו ! קודם כל, חשוב לציין שבכל אונ' בדקתי את תנאי הקבלה הרשומים באתרים הרשמיים ובקולג' בורד. (הכוונה לתנאי קבלה לתואר ראשון), אבל השאלה הכי חשובה היא האם לInternational Students האונ' יותר מתחשבות ומקלות בתנאי הקבלה. אז ככה, תוצאות SAT : M- 590 , W- 530 , R- 530 סה"כ, 1650 TOEFL - 95 GPA - ממוצא נקי בארץ (בלי בונוסים) הוא 85 , עם בונוסים 93 , אני מניחה שבסקאלה של 4, זה יותר מ3.5 ***** איך מחשבים?...... ******* לגבי "פעילויות נוספות" - אני חושבת ששנתיים בצה"ל זה נחשב למשהו (?...) חלק מהאונ' שאליהן אני רוצה להתקבל ( אשמח מאאאווודדד להמלצות נוספות ) : NYU (אני מבינה שזה יהיה כמאט בלתי אפשרי, אבל צריך לנסות :) ) BU Northwestern U San Francisco Emerson C American University * עוד שאלה, איך מה ואצל מי מתרגמים את המסמכים?.... הכוונה לתעודות, המלצות וכו' אשמח לתגובות ולכל סוג של עזרה. תודה מראש, סבטה נ.ב. אשמח במיוחד לקבל המלצות לגבי אונ' שיש בהן אחוז יחסית גבוהה של ישראלים, או לפחות קהילה בעיר...
The forum referred your e-mail to our office as we are the official EducationUSA advising office in Israel. We have a comprehensive counseling service that will help you deal with all the above mentioned issues and also help you choose a well balanced university list. I wanted to bring to your attention that the Director for International Admissions at American University will be giving a presentation at our office on July 14, 2011 at 3.30pm. You are welcome to attend the presentation. Please pre-register by calling our office. You may find more information on the presentation at: http://fulbright.org.il/index.php?id=951
סבטה שלום, כל אוניברסיטה בארה"ב מעמידה תנאי קבלה שונים לסטודנטים זרים. יש הרבה אוניברסיטאות שמגייסות סטודנטים זרים בכל העולם ולכן תנאי הקבלה שלהם הרבה יותר נוחים, וניתן לקבל בהם מגלות משמעותיות עבור הלימודים. אני רוצה להפנות אותך לאתר: www.StudyAmerica.co.il שם תמצאי מגוון רחב של אוניברסיטאות אמרקיאיות שמגייסות סטודנטים מישראל, נותנים מלגות משמעויות, ויש בהם כבר מספר לא קטן של סטודנטים ישראלים שאת יכולה ליצור איתם קשר. תודה ובהצלחה, דודי אדלר

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור