פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

אני אני | 11:31  20/07/10
שלום לכולם, לאחרונה שמעתי שבאנגליה יש אפשרות "ללמוד" לתואר של אדריכלות רק עם התמחות של כמה שנים במשרד של אדריכל. לפי הבנתי, יש כמה שלבים בהם האדריכל צריך לחתום ולאשר ואז יש אפשרות להרשם כאדריכל. מישהו יודע משהו על זה?? מישהו יודע אם לצורך לימודים שמה באוניברסיטה מקבלים נקודות על תואר הנדסאי אדריכלות? תודה על התשובות
לין פלדמן | 14:32  29/07/10
שלום כל לימודי האדריכלות בבריטניה מפוקחים על ידי ה ARB- Architects Registration board כך שיש צורך ללמוד את התואר במלואו ולהשלים את ההתמחות לפני שתוכל להרשם כאדריכל אם ברצונך להמשיך לתואר שני יתכן והלימודים הקודמים שלך יתנו לך נקודות כל שהם אך אני ממליצה לך לבדוק באופן ישיר מול מוסדות הלימוד השונות תוכל לבדוק אילו אוניברסיטאות מספקות את התואר בו אתה מעונין דרך מנוע החיפוש של Education UK www.educationuk.org בהצלחה

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור