פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום וברכה, רציתי לידע את ציבור הסטודנטים על הזדמנות גדולה שמשום מה לא ידועה להרבה אנשים. אוניברסיטת וושינגטון סנט לואיס מציעה מלגת לימודים מלאה ועוד $5,000 לשנה דמי מחיה לסטודנטים בוגרי הטכניון. האוניברסיטה נחשבת לאחת מ10 הטובות בארה"ב ותוכנית הMBA היא אחת מה20 המובילות. ניתן למצוא פרטים נוספים בלינק הבא: http://www.olin.wustl.edu/academicprograms/MBA/Pages/default.aspx אני קראתי על המלגה לגמרי במקרה ואחרי שנת לימודים אני יכול להמליץ בפה מלא. התוכנית יחסית קטנה (150 בשנתון) כך שישנה אינטימיות בין הסטודנטים עצמם וכן עם צוות המרצים. האוניברסטיה בעלת שיעור התעסוקה השניה בארה"ב כך שאתם יכולים לצפות למצוא עבודה כשתסיימו את הלימודים. תרגישו חופשי לשאול שאלות, אני אשמח לעזור בתשובות ככל שאוכל. אריאל שטול ashtul@wustl.edu

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור