פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

ליסה | 22:15  04/04/07
שלום! אני שוקלת לימודי וטרינריה באיטליה. ורציתי לדעת מהם דרישות הקבלה עלויות המחיה ואיזו רמה באטלקית נדרשת בשביל להתקבל לאוניברסיטה ממשלתית?
גבי | 10:27  10/04/07
אהלן ליסה, גם אני מתעניין בלימודים באיטליה שנה הבאה, אני אשמח אם תצרי איתי קשר ונוכל לחלוק ידע. גבי gabi.berger1@gmail.com
רננה קרן | 10:20  11/04/07
שלום ליסה, על מנת להתקבל לאוניברסיטאות באיטליה עלייך להציג תעודת בגרות מלאה, ציון במבחן הפסיכומטרי ולעבור מבחני כניסה בשפה האיטלקית ובמקצועות נדרשים לפי תחום הלימודים המבוקש. בוטרינריה - מתימטחקה פיזיקה ביולוגיה וכימיה. עלויות המחייה כ 600 יורו לחודש. רמה של איטלקית - צריך ללמוד איטלקית כשנה לפני תחילת הלימודים. בהצלחה
אלונה | 10:28  25/04/07
היי, מהו הממוצע הדרוש לתעודת הבגרות? מהו ציון הפסיכומטרי הדרוש והאם הבחינה הפסיכומטרית נעשית בארץ?ומהן המקצועות הנדרשים לרפואה כללית באיטליה? בנוסף רציתי לשאול היכן נעשים בחינות הקבלה ללימודים באיטליהולמי עליי לפנות לשם כך? תודה!

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור