פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום! רציתי בבקשה לשאול לגבי האפשרות של לימודים לתואר שני + עבודה במשרה מלאה בארה"ב דרך חברה פרטית בישראל, המציעה תוכנית זו. החברה טוענת שיש לה שיתוף פעולה עם מס' אוניברסיטאות בארה"ב, וכן שיתוף פעולה מלא עם הנספחות המסחרית בשגרירות ארה"ב בישראל. החברה מבטיחה לסדר את כל ענייני הניירת החל מהוצאת ויזת סטודנט ועד הקבלה לאחת מן האוניברסיטאות המוצעות בתוכנית ומגורים שם! תוכניות הלימוד לתואר שני הן רק בתחום המנהל עסקים - MBA עם מס' התמחויות שונות. וכן החברה גם טוענת על מילגות רבות ומגוונות לתואר ראשון בארה"ב. ועוד.... האם יש כזה דבר? זה באמת נכון?? אני מצרף גם לינק של האתר המסביר על תוכניות הנ"ל בצירוף שמות האוניברסיטאות (בקובץ). האם האוניברסיטאות שבתוכנית הן טובות? מוכרות? יש להן רמה טובה? וכו'. אודה לך מאוד אם תחווי דעתך על הודעתי זו!!! וכן גם אחרים מוזמנים לתת את דעתם!!! תודה.
שלום עידן, כן, אני מכירה את התוכנית הזאת, והיא מתאימה לסטודנטים שלא יכולים לממן עלויות לימודים רגילות בארה"ב או לסטודנטים שרוצים לצבור ניסיון תעסוקתי במהלך הלימודים. למיטב ידיעתי האוניברסיטאות האלה ידועות ומוכרות באזורים שהן פועלות. בכל אופן, תוכניות כמו International Work-Study Program מאד נפוצות בכל העולם לא רק בארה"ב.
עידן | 17:38  06/05/10
קודם כל אני מודה לך על תשובתך, אך כיצד האוניברסיטאות שציינתי מבחינת השם שלהם (ולא רק בארה"ב, אלא בכלל), יוקרה, רמת לימודים וכו'????? התארים שלהם מוכרים פה בארץ? או מוכרים במקומות אחרים??? האם תוכנית שכזו שווה לדעתך??? זו תוכנית כדאית או שלאו??? אשמח לעוד פרטים לגבי נושא זה. אשמח גם אם יש אנשים שמכירים או שחושבים לעשות את התוכנית הנ"ל גם כן להגיב!!! תודה רבה\ ערן סאנג'אבי302031240 תודה רבה, ערן
רננה קרן | 09:30  07/05/10
בארה"ב יש למעלה מ-4000 אוניברסיטאות שרובן אינן מוכרות לסטודנט הישראלי ו- 99% מהן מוכרות בכל העולם וגם בישראל. האוניברסיטאות מציעות מגוון אינסופי של תארים ותוכניות לימוד כדי למשוך סטודנטים מקומיים וזרים. בארה"ב יש הרבה מאד סוגי דירוגים אבל לדעתי אתה צריך לבדוק איזה בית ספר או תוכנית הכי מתאימה לך מבחינה אקדמאית וכלכלית. כולם רוצים ללמוד בהרוורד וייל אבל לא כולם יכולים להתקבל או לשלם 30000-50000 דולר בשנה. אני יודעת שבמסגרת התוכנית שאתה מדבר עליה אפשר גם לשלב עבודה במשרה מלאה כדי לממן את הלימודים, ויש ישראלים שעברו דרך התוכנית. אני מציעה שתפנה לנציגות הישראלית ותבקש מהם פרטים של סטודנטים שלומדים שם ותיצור איתם קשר. בהצלחה
נמצא באחת מן האוניברסיטאות המוצעות בתוכנית, וכן כמובן שאיני יכול לשלם סכומים כאלה כמו שרוצים במוסדות שציינת!!
מתמטיקה פיננסית / הנדסה פיננסית
שלום ערן!!! תראה גם אני בודק את האופצייה הזאת של לימודים ועבודה במשרה מלאה במסגרת WORK AND STUDY IN USA אכן מסתבר שזה לא פשוט בכלל......התוכנית אומנם מציעה אישורי עבודה אבל הם לא מבטיחים למצוא לך עבודה ....יצרתי קשר עם 2 סטודנטיות ישראליות בלינקולן - ואחת מהם חזרה לארץ בגלל שלא מצאה עבודה......לכן חשוב לקחת בחשבון את הדברים הללו וגם לעשות תוכנית עסקית לפני שאתה מגיע לשם.....אלה אם כן יש לך תואר ראשון בהנדסה אז אוליי יש לך סיכויי על כל פנים אם אתה עדיין בעניין אתה מוזמן ליצור איתי קשר גילי 052-3438434

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור