פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

אני מתלבטת קשות בנוגע ללימודי רפואה באירופה. לצערי החלטתי מאוחר שזה מה שאני רוצה (אני בת 24) יש לי מספר שאלות כאשר הבעיה העיקרית שלי היא הבעיה הכלכלית: 1. איפה באירופה הכי זול ללמוד רפואה באנגלית 2. מה היית אומרת שהעלויות לשנה כוללת (שכר לימוד+שכר דירה ומחייה) 3. איך כדאי להתחיל ולבדוק איפה ללמוד 4. שמעתי שניתן לעשות שנה ראשונה בארץ ואז להמשיך את הלימודים בסלובקיה האם זה יקל משמעותית, לדעתך, מבחינה כלכלית. 5. האם ניתן לעבוד תוך כדי למיודי הרפואה או שעמוס מידי? האם יש ארץ בה יותר קל לקבל מלגות לרפואה? לא רוצה לוותר כי אין לי מספיק כסף או הורים שיממנו... תודה רבה מראש
רננה קרן | 10:49  26/03/07
1. המחירים של לימודי רפואה באנגלית נעים בין 3000$ לשנה באוקראינה ורוסיה ל 7000 לעד 10,000$ בהונגריה. 2. עלות מחיה היא בין 400-700$ לחודש תלוי היכן את גרה 3.אני מציעה שתפני לנציגי האוניברסיטאות ותעשי סקר שוק. את יכולה לפנות מכאן http://www.globale.co.il/globaleducation/item.asp?catId=70&itemId=106 4. את צריכה לבדוק כמה עולה שכר הלימוד לשנה הזאת בארץ ולעשות חישוב לגבי עלויות המחייה. 5. קשה לעבוד גם כי עמוס אבל גם כי לא תמיד יש אישור עבודה. ( בכל מקרה השכר לשעה נמוך) מלגות לצערי אין. בהצלחה

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור