פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

עדי | 12:16  31/01/10
היי מישהו מכיר מוסד בפירנצה שמלמד ציור באנגלית לתקופות של כשבועיים?
שני הלפרין | 12:13  01/02/10
היי עדי, סנטה ראפרטה – בית הספר הבינלאומי לאומנות / Santa Reparata International School of Art סנטה ראפרטה הוא בית ספר אמריקאי ללא מטרות רווח הממוקם בלב ליבה של פירנצה. בית הספר מציע קורסים קצרים וארוכים במגוון רחב מאד של אומנויות כגון: צילום, איור וציור, היסטוריה של האומנות, עיצוב דיגיטלי, כתיבה, קולנוע ועוד. בית הספר מצויד במכשור החדיש ביותר בכל תחום והלימודים בבית הספר הם באנגלית. אנחנו נשמח לעזור לך בכל נושא ההרשמה. שני 03-6167210
עדי | 18:09  01/02/10
נהדר! תודה רבה!! למדת שם?
זה בית ספר מאד מפורסם בייחוד לסטודנטים לאמנות אמריקאיים שמגיעים לשם במהלך הלימודים וזה מקנה להם קרדיט (במקום ללמוד בארה"ב). זה גם בית הספר היחיד לאומנות שמלמד באנגלית ומציע מסלולים קצרים. תתקשרי לדודי והוא ישמח לתת לך יותר מידע בנושא. 03-6167210
הדר | 14:55  12/04/10
נראה לי שאני אלך על זה, אני מתלבטת כבר כמה זמן אם לטוס לעבוד בחו"ל לפני תחילת הלימודים או לא? אבל עכשיו שראיתי את ההצעה הזאת, זה נראה לי יותר מפתה תודה.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור