פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

יעל | 07:57  30/10/09
אני מעוניינת ללמוד בשנה הקרובה רפואה באחת ממדינות אירופה אשר יש להן תוכניות לימוד באנגלית. האם תוכלו לסייע לי במיידע אובייקטיבי לגבי רמת האונ' השונות? תודה יעל
שלום יעל, יש לך כאן כתבה על איך בוחרים אוניברסיטה לרפואה בחו"ל: http://www.glimudim.co.il/globaleducation/item.asp?catId=70&itemId=178&isGuide=1
ליהיא | 10:10  09/12/09
יש לך לינקים נוספים למאמרים על השתלמות בכירורגייה גסה או זעירה. לרופאים בהתהוות?! או שמדובר רק למתחילים או כפי שנהוד לומר פרחי רפואה?!
יש מדינה נוספת שהיא פחות מפורסמת אך לא פחות טובה הרבה יותר זולה התואר אירופאי וזה ליטא אני לומד פה כרגע שנה ראשונה וממש נחמד פה יש הרבה ישראלים תנאי קבלה לא קשים ודמי מחייה יחסית לאירופה זולים פה במיוחד בגלל המשבר מה שטוב לנו ההישראלים אם את מעונינת את מוזמנת לשאולי אותי במיל leon20887@gmail.com
לאון איך בליטא?
שלום לאון , הייתי מבקשת לדעת באם הלימודים בשפה האנגלית?
אשמח לקבל תשובה לגבי שפת הלימודים באונברסיטאות בליטא וכן את גוב זכר הלימוד בהן
אלעד | 21:27  29/11/09
ליאון-נראה שקשת נסחפת או שבליטא שותים קצת יותר מידי. עד כמה שידוע לי מבירוים שעשיתי בליטא אין כל חדש...
אילנה | 21:32  29/11/09
שלום לאון האם תוכל לפרט קצת לגבי תנאי הקבלה. האם יש צורך לעבור בחינה ? האם זה נכון שאין שם צורך בתעודת בגרות? תודה מראש אילנה
יערה | 19:38  22/05/10
על מנת להתקבל ללימודי רפואה/שיניים בליטא יש צורך בתעודת בגרות(אין צורך בחתימת נוטריון אלא רק בתרגום רגיל) + מבחן קבלה, (ניתן לברר בדיוק במה בחיפוש "לימוגים בליטא באינטרנט") הלימודים באנגלית יחד עם עוד סטודנטים זרים מכל העולם תנאי מחייה זולים יחסית וזהו אני לומדת פה ואני ממש מרוצה אם למישהו/י יש שאלות אני ישתדל לענות...
לאון | 17:20  26/05/10
יערה יש לך טעות כן נידרש תירגום נוטריון וגם הפוסטיל הלימודים בשפה האנגלית כל השנים

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור