פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום אני מחפש מוסד ממולץ ללימודי השפה הגרמנית בברלין. אשמח לקבל כל מידע אפשרי. תודה מראש יהודה
מיקה | 15:27  28/10/09
אני למדתי בזמנו בבית ספר שנקרא HARTNACK SCHULE ולדעתי, הוא מצוין. אם אתה בדרך ללימודים גבוהים, דע שיש אפשרות לנסות ולהיבחן כבר באמצע הדרך, אחרי GRUNDSTUFE2 ואז להיכנס למכינה של 3 חודשים באוני' שגם מקצרת את זמן הלימוד וגם מוזילה אותו ואחריה ניגשים לDSH, זה מה שאני עשיתי. חוץ מזה, אתה יכול למצוא זולים מההרטנק כמו לדוגמא הVHS למיניהם, אבל תקבל הרבה פחות עבור הכסף שלך וחבל. הביץ ספר המדובר נמצא ב MOTZ STR.5 אם אני זוכרת נכון. ממש ליד תחנת הרכבת NOLLENDORFPLATZ (קו 2 באובן). VIEL GLUECK
מיקה | 15:29  28/10/09
אם מסתדר לך, תעשה את הקורס הראשון עם מורה בשם אקסל דיטריך (אומרים דיטריש) ,הוא פשוט מעולה ותמסור לו ד"ש ממיקה מישראל (זו המוזרה עם השיער הוורוד).

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור