פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

לימודים | 03:05  20/02/07
האם באוניבריטה סורבון בפריז יש אפשרות ללמוד אומנות מעשית לתואר תודה
? | 01:10  22/02/07
רננה קרן | 12:32  22/02/07
שלום, כן יש בסורבון לימודי אמנות מעשית. אני מציעה שתפנה לאסתר לוי מ Edufrance המסייעת לסטודנטים ללא תשלום להרשם לאוניברסיטאות בצרפת בטל. 03-5208406 . ההרשמה לשנת הלימודים הקרובה 2007 כבר הסתיימה ולקראת ההרשמה לשנת הלימודים ב 2008 כדאי שתתחיל/י ללמוד צרפתית. בהצלחה
לאומנות בסורבון צריך פסיכומטרי(איזה ציון)? האם אני יכולה להרשם באופן עצמאי או שצריך להרשם דרך הארץ דרך החברה שהמלצת עליה?הלימודים חינם? רציתי גם לדעת האם אפשר בכל זאת להרשם לשנה הקרובה..וכן אני לומדת בינתיים צרפתית לבד האם רמת הצרפתית צריכה להיות גבוהה כתנאי קבלה ללימודים? תודה אשמח לקבל ממך עזרה:-)
רננה קרן | 12:26  26/02/07
תנאי הקבלה לסורבון הם תעודת בגרות ומבחן ידע בצרפתית. לא צריך מבחן פסיכומטרי. הלימודים הם חינם. ההרשמה היא דרך שגרירות צרפת. לא ניתן להרשם כבר לשנת הלימודים הקרובה.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור