פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

Sol | 02:10  12/01/09
הי, נרשמתי ללימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת בואנוס איירס. כשהייתי בארץ חיפשתי מידע בנושא - דבר שלא מצאתי, אז אחרי שהגעתי לארגנטינה ולמדתי בדרך הקשה, חשבתי שיהיה נחמד מצידי לשתף, לטובת הדורות הבאים... אני עדיין בתהליכי הרשמה, ולבנתיים יש שתי עובדות שרצוי שידע מי שמתכוון להגיע לכאן: 1. תרגומים מהארץ לא שווים כלום. ביזבזתי ים כסך עבור תרגומים ונוטריון - עכשיו הכל שוכב בקרקעית הים... בארגנטינה מקבלים רק תרגומים שנעשו בארגנטינה, על-ידי מתרגם מוסמך. שמות וטלפונים של מתרגמים מוסמכים מקבלים מ"בית הספר למתרגמים ציבוריים", שנמצא אי שם ברחוב corrientes 1834, בואנוס איירס, בקפיטל, כמובן. עניין שני (לטובתו כן תצטרכו נוטריון ישראלי) - אחרי שאישרתם את תעודת הלידה, תעודת הבגרות (ותעודות אקדמאיות או מסמכים רשמיים אחרים) אצל נוטריון, קיבלתם אפוסטיל של בתי המשפט ואישרתם במשרד החוץ ובמשרד החינוך, ותרגמתם אותן בארגנטינה דרך מתרגם מוסמך, תעודת בגרות / אקדמאית עדיין צריכה אישור ממשרד החינוך הארגנטינאי - הליך שלוקח חודשיים תמימים, ושלטובתו תצטרכו גם את תעודת הלידה מתורגמת ומאושרת (גם אם מסרתם אותה לד=שגרירות, לטובת אזרחות למשל). תעודת לידה אפשר להשיג גם בארגנטינה דרך השגרירות - עניין שלוקח 20 יום בערך. זהו, לבנתיים
rotem | 06:41  29/03/09
היי סול וואאוו לא ידעתי שאני אמצא פה מישהי שהצליחה לפצח את החידה איך להתקבל לאוניברסיטה אני מעוניינת ללמוד רפואה אני ממש אבל ממש אשמח לדבר איתך אני עכשיו עזבתי את בואנוס לכיוון ברזיל שמי ROTEM ZAKAR בפייסבוק LIAT_ZAK בסקייפ בבקשה אני חייבת את העזרה שלך בהדרכה זה מאד מאד חשוב לי!!! תודה
עטליה | 09:16  24/09/09
אני בשונה ממך החלטתי לפתח את כישרון הרישום שלי, שמולד אצלי והתפתח מהילדות, ולשם כך בחרתי ב לימודי עיצוב גרפי. ארץ המגף האידיאלית ביותר ללמוד מקצוע זה, מהרבה סיבות . רק מה צריך להתארגן על הרבה מזומנים, בכל זאת השהות עולה לא מעט.
יובל | 18:57  14/08/10
אם את\ה קורא את ההודעה, אנא צור\צרי קשר אני מחפש פרטים על לימודי תואר שני בפסיכולוגיה בארנטינה ואולי תוכל\י לעזור לי.. תודה!
יובל | 19:08  19/06/11
סול אשמח לעזרה בנושא הלימודים בבואנוס. אני נמצא בברזיל ומגיע עוד שבועיים לארץ ורעיון הלימודים התבשל אצלי הרבה זמן בראש. אשמח אם נוכל לדבר קצת על העניין השם שלי הוא yuval porter גם לסקייפ וגם לפייסבוק תודה רבה
מאיה | 16:10  01/07/11
היי אשמח לקבל את המייל שלך או פייסבוק שלי זה maya fruchter תודה לך על השיתוף ומאחלת לך המון הצלחה!
היי סול, אני במרדפים אחר פיסת אינפורמציה באותו נושא בדיוק, ולמזלי נתקלתי בפורום הזה! במידה ואת עדיין פעילה בפורום אשמח אם תוכלי לעזור בהבנת מספר דברים בנושא המייל שלי הוא : RACHEL.ALEMU@GMAIL.COM המון תודה!!
תוכלו לקבל מידע אודות לימודים בארגנטינה בפורטל ארגנטינה-ישראל ובמיוחד בפורום הלימודים בארגנטינה: http://www.israrg.co.il/index.php?option=com_kunena&view=category&catid=13&Itemid=120
לירון | 13:24  22/12/12
היי סול, האם סיימת כבר את התואר השני שם? האם אפשר לעבוד איתו גם בארץ?
מור | 03:34  04/01/16
היי !! אשמח להתייעץ איתך. אני מתוכננת להגיע ללמוד בארגנטינה. תוכלי למסור לי את המייל שלך?
טניה | 18:25  09/05/16
היי! אשמח לעזרה באותו הנושא.. taniafarage@gmail.com

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור