פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
 
רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

 
אני סטודנטית ששסיימה את התואר ברומניה וממשיכה להתגורר פה. רופאת שיניים, לקראת סיום הדוקטורט בעלת רישיון למתורגמנית מוסמכת, מציעה מגוון שירותים לסטודנטים שצריכים עזרה בכל תהליך ההסתגלות החל ממציאת דירה רישומים לאוניברסיטה תרגומים הוצאת מסמכים משפטיים, ייעוץ וליווי משפטי ועד לפרטים הקטנים כמו חיבור לאינטרנט ושירותיים בסיסיים אחרים. אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה ואלווה אתכם מרגע הנחיתה עד שכבר תהייו לסטודנטים מן המניין. http://www.mamaliga.co.il/Romania/Translation/Official-Romanian-Translation.shtml לילי מקובי טל' בישראל: 054-5880047 טל' ברומניה 0040-748-117964 , 0040-727-307474 mail: macovei_liliana@yahoo.com msorela@hotmail.com בהצלחה!
זהירות הבחורה נוכלת וגנבת! קוראים לה לורה ליליאנה מקובי, תעודת זהות - 015430473 או בשמה בפייסבוק - Macovei Ciulei Liliana, הנוכלת מציעה "שירותי תרגום" מעברית לרומנית, במילים האלו - מתורגמן לעברית רומנית, מוסמך מטעם משרד המשפטים הרומני תחומי התמחות : מדעים , רפואה , משפטים , טכני , ספרות, עסקים , פיננסי , אקדמי ועוד ניתן לקבל שרותים גם בנושאים הבאים: תרגומים, אפוסטיל ואישורים נוטריונים בשפות – הרומנית העיברית והאנגלית. הרשמה לפקולטה, קבלת מלגה, השכרת דירה, שיעורים פרטיים לשפה הרומנית או מקצועות רפואה. אזרחות רומנית - דרכון רומני לקבלת יעוץ ומידע נוסף ניתן ליצור קשר: 0040745936338 /או macovei_liliana@yahoo.com וברגע שתשלמו לנוכלת היא תיעלם לכם עם הכסף, כמובן שהיא תנסה לשכנע אתכם לשלם לה ושהיא בסדר גמור, היא ממש עושה הצגה לתפארת וטובה בזה, אבל איך שתשלמו לגנבת הזאת בשביל השכרת דירה או אזרחות או תרגום, היא תיעלם לכם ולא תקבלו שום שירות, והיא תביא לשם סיפורים ושקרים כל הזמן ובסוף היא גם תאשים אתכם, ראו הוזהרתם מהנוכלת הגנבת, היא במקור מנתניה אבל גרה ביאש ברומניה זה הפרטים שלה: 0040745936338 macovei_liliana@yahoo.com שתפו כמה שיותר שאנשים לא יפלו בפח של הנוכלת הזאת!
 
 
 

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן
 
סגור