פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום, אני מעוניינת ללמוד תואר שני במינהל עסקים בגרמניה. אני עורכת דין בישראל. במסגרת התואר הראשון לא למדתי כלכלה, סטטיסטיקה, ובמתמטיקה יש לי בגרות 3 יחידות...... השאלות שלי הן אלו: 1) האם העובדה שלא למדתי את הקורסים האלו במסגרת התואר הראשון בעוכריי??? 2) האם הידע אשר נרכש בקורסים אלו יעזור לי במהלך לימודי התואר השני ורצוי להשלימם? 3)האם עלי להשלים קורסים אלו????? במידה וכן: האם ידוע לכם היכן באזור פרנקפורט ניתן להשלים קורסים אלו??? 4) האם העובדה שלא למדתי קורסים אלו מפחיתה את סיכויי הקבלה שלי???? 5) האם מקובל לשלוח מכתב מקדים לאוניברסיטה ולהעלות בפניהם את העניין הזה?? אודה לכם ביותר על מתן מענה לשאלות אלו........... המשך שבוע טוב מיכל
רננה קרן | 15:27  18/11/08
שלום מיכל, לכל אוניברסיטה יש את דרישות הקבלה שלה. יש לך כאן לינק לאוניברסיטאות שמלמדות MBA בגרמניה בשפה האנגלית http://www.daad.de/deutschland/studienangebote/international-programmes/07535.en.html?iplevel=2&ipterm=MBA&ipfield=&ipsubject=&iptypehei=&iptownhei=&iphei=&iplangdistribution=&iptuitionfees=&ipduration=&ipenter.x=68&ipenter.y=9 את צריכה להפנות את השאלות לאוניברסיטה בה את רוצה ללמוד
מיכל | 15:27  23/11/08
אני מודה לך על העזרה. מיכל

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור