פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום חברים כבר פירסמתי מודעה זו לפני כחודשיים, אבל אני מוצא לנכון לפרסם שוב, כיוון שעכשיו כבר יש לי ממליצים שיכולים להעיד שהיא סבבה, וחוץ מזה אני רוצה להמליץ, בגלל הביקוש הרב, להזמין כמה שיותר זמן מראש. והנה המודעה שוב: שלום לכולם שמי אורן, סטודנט לשעבר בבוקרשט. עד לפני שבוע גרתי שם ועכשיו נאלצתי לעזוב, אבל עדיין יש לי שם חדר בדירה, ואני מציע לכל המעוניין להשתמש בחדר, במחירים מעולים. הדירה נמצאת בשכונת Obor, שהיא שכונה מרכזית. פחות מדקה הליכה יש תחנת רכבת תחתית, רכבת חשמלית ואוטובוס. שימוש באמצעים אלו יביא אתכם לכל מקום מרכזי (אונירי, אוניברסיטטה, רומנה, ויקוריי) תוך מספר דקות. בקומת הקרקע של הבניין יש את אחד השווקים הגדולים בבוקרשט שבו ניתן לקנות הכול חוץ מאוכל, ובמרחק של דקה הליכה יש שוק אוכל ושלושה סופרמארקטים גדולים. עוד במרחק של דקה – פארק נחמד עם מגרש כדורסל. בחדר עצמו יש מיטה זוגית עם מזרון מעולה, לפטופ עם חיבור לאינטרנט וארונות. הדירה היא בקומה 14 כך שהנוף מהחלון הוא די מרשים. מלבד החדר הפנוי יש בדירה עוד חדר וסלון. בחדר הנוסף גר סטודנט רומני ובסלון גרים עוד שני סטודנטים. כולם נחמדים מאוד ואוהבים להכיר אנשים חדשים. עם זאת הם מאוד עסוקים (עובדים ולומדים) כך שאם כבר תראו אותם זה רק בערבים. המטבח מאובזר לחלוטין – מיקרו, תנור, כיריים, בלנדר, תבלינים, מכונת מיצים, סירים וכו'. הכול לשימוש – חופשי חופשי. בנוסף יש שני שירותים ומקלחת. החדר יכול לאכלס מקסימום 2 אנשים (מיטה זוגית). המחירים הם כדלקמן: ליחיד: עד שבוע – 15 יורו ליום. עד שבועיים – 13 יורו ליום. יותר משבועיים – 11 יורו ליום. לזוג (או שלישיה): תוספת של שלושה יורו ליום. תאמינו לי (או שתבדקו) – זה מחיר מאוד מאוד זול. אני אישית ישנתי שם באכסניה עם עוד 11 אנשים בחדר ושילמתי 13 יורו ליום, ובלי כל מה שמקבלים כאן... סרט וידאו של החדר: http://www.youtube.com/watch?v=YdnP2ahgSDo תמונות של החדר: http://flickr.com/photos/27652107@N03/ לפרטים נוספים: אורן – 054-9989302, alef.pey@gmail.com

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור