פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

רועי | 15:45  17/01/07
שלום אני סטודנט לרפואה בהונגריה לקראת סוף השנים הפרי-קליניות וחשבתי לשנות אווירה ... לנסות לעבור למקום אחר לשנה שנתיים באירופה ... יש למישהו רעיון להיכן אני יכול לעבור כדי לראות קצת עולם ?? אני יודע שאני יכול לעבור להרבה מדינות באיזור אבל אני הייתי מעדיף עיר כמו פריז או אמסטרדם.. לונדון ... אם מישהו יודע עם אפשר לדלג בין אונברסטאות לתקופות קצרות (אני מוכן אפילו לסמסטר אחד אם זה מה שיש ) תודה מראש ...רועי
רננה קרן | 14:10  18/01/07
שלום רועי, לא בטוח בכלל שתוכל לעבור לכל אוניברסיטה אחרת באירופה. זה תלוי בציונים שלך, האם האוניברסיטה תכיר בלימודים הקודמים שלך, והאם יש מקומות בפקולטה. בהצלחה
עדי | 23:20  23/03/07
שלום רועי, אני נורא אשמח אם תוכל לעזור לי כי אני מתעניינת בנוגע ללימודי רפואה באירופה ומעוניינת לקבל מידע על מחירים, רמת קושי וכ"ו... (כמובן מחירי עלויות מחייה) תודה מראש
עדי | 23:20  23/03/07
שלום רועי, אני נורא אשמח אם תוכל לעזור לי כי אני מתעניינת בנוגע ללימודי רפואה באירופה ומעוניינת לקבל מידע על מחירים, רמת קושי וכ"ו... (כמובן מחירי עלויות מחייה) תודה מראש

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור