פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

אני מעוניינת להתחיל ללמוד רפואה בחו"ל ואני לא מבינה למה אנשים הולכים ללמוד רפואה בהונגריה בסכומים אגדיים של 70,000 עד 100,000 ש"ח לשנה כשאפשר ללמוד באיטליה בסכום של 53,000 לשנה באוניבסיטאות שמוכרזות כטובות בעולם אני באמת רוצה תשובה כנה האם יש משהו שאני מפספסת?!
רננה קרן | 14:04  08/04/08
שלום נטע לי, אחת הסיבות שהרבה סטודנטים בוחרים ללמוד בהונגריה היא שהלימודים הם בשפה האנגלית בעוד באיטליה הם באיטלקית.
ישראל | 17:17  16/04/08
שלום נטע לי, חשוב לדעת שללמוד שפה נוספת היא יתרון דווקא בחיים ולא חסרון כמו שחושבים אותם אנשים שהולכים ללמוד בהונגריה מטעמי שפה. אני מניח שיש קריטריונים אחרים לעניין, נראה לי די דבילי לשלם 500,000 ש"ח בחישוב מצטבר יותר וללמוד באנגלית. הרבה מאוד סטודנטים עוזבים את הונגריה בגלל העניין הכספי וזה נתון חשוב מאוד. זה רק אספקט אחד של הבחירה.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור