פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום לכולם, הבנתי שתנאי הקבלה הם מבחן שפה ותעודת בגרות מלאה. האם יש תנאים נוספים? מכינה או משהו בסגנון? אני מתכוון להתחיל ללמוד ב-2009. עקב נסיעה לחו"ל אני אחזור לישראל רק ביוני 2008 כלומר תשאר לי שנה וקצת. התוכנית שלי היא ללמוד בשנה הזאת את השפה הרומנית משתי סיבות: 1) כדי ללמוד ברומנית צריך לדעת את השפה (האם שנה וקצת יספיקו לי להגיע לרמה נדרשת של רומנית כדי ללמוד במוסד אקדמאי? ומה מומלץ מורה פרטי או מוסד כגון ברליץ או קמפוס?) 2) אני נכד של יוצאי רומניה ולפי מה שהבנתי אני זכאי לאזרחות רומנית לכן חשבתי שבשנה הזאת אני אפעל לקבל את האזרחות הרומנית (אני מקווה שזה יעזור לי בשכר הלימוד כי אני אחשב אולי אזרח רומניה) - אשמח למידע גם בקשר הזה (אין לי שום תעודות לידה או משהו בסגנון של סבא וסבתא). אשמח לקבל מידע על תנאי הקבלה ואיפה ניתן ללמוד וטרינריה ברומניה, ואם יש פה סטודנטים שלומדים שם ממש עכשיו אז אשמח אם תספרו לי איך התחלתם את כל תהליך הרישום. תודה רבה.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור