קורס אבטחה

קורס אבטחה

מידע על קורס אבטחה ובטחוןקצת על התחום
במדינת ישראל בכל מקום יש נגיעה לתחומי הבטחון, אבטחה, חקירות ועוד, הן בהיבט האישי והן בהיבט הכללי. אנו מתעוררים כל בוקר עם חדשות על הסיכוי לשלום, על הסיכולים של הצבא מול מבצעי הטרור המתגלים מידי יום והשואפים לפגוע בנו, על האבטחה באירועי פסטיבלים, כגון: 'הכניסות לפארק הירקון ייחסמו עקב האבטחה הכבדה למופעו של פול מקרטני'. שומעים על חקירות המשטרה הרבות כמו של ראש הממשלה, שרים שמעלו בתפקידם, ראשי הפשע, רוצחים ועוד, ונדהמים כל יום מחדש על פשעים שבוצעו בקטינים ואזרחים.

הדרישה הגוברת והולכת להרים את הרף המקצועי של אנשי המקצוע העוסקים בבטחון, באבטחה, בחקירות ובהגנה על אזרחי המדינה, הדרישה למאבטחים, קציני בטחון וחוקרים הן בתחום הממשלתי והן במגזר העסקי בכלל, בישראל ובכל העולם עלתה מאד. עובדה זו יצרה היצע רחב של לימודי תעודה בתחומים המגוונים הנ"ל.

מה לומדים?

חלק מנושאי הלימוד בתחומי הבטחון הינם: בטחון אזרחי, עקרונות האבטחה, הכנת תיק שטח מפעלי, חקירות ביטוח והונאות, פעילות קציני בטחון במוסדות, הערכת מצב, הפעלת מערך שמירה, מערכת אזעקה והתראה, הקמת ותפעול צוות כוננות, בקרת כניסות, נוהלי ביטחון ובטיחות, הכנת סקר סיכונים, עקרונות מניעת אש, כיבוי אש, חילוץ והצלה, התארגנות למצבי חירום, מניעת גניבות ועוד.

הלימודים בתחומי החקירות כוללים בין היתר: חקירות ביטוח, תאונות דרכים, תאונות עבודה, ביטוח חיים, חקירות אישות, חקירות כלכליות, חקירות פליליות, חקירה בכיסוי, ניצול מאגרי מידע כחוק ועוד. הדרישות מהמקצוע הינן גבוהות ביותר ומחייבות היכרות מעמיקה והתמחות בנושאים מקצועיים, ידע מעמיק בנושא חוק ומשפט, סמכויות, אתיקה מקצועית כולל הכרה ותפעול אמצעים טכניים גלויים וסמויים, מעקב טכני, עיקוב מבצעי סמוי, איסוף מודיעין ונושאים רבים נוספים.

היכן לומדים?

לימודים מקצועיים בתחומי האבטחה, הבטחון, החקירות והמודיעין, ניתן ללמוד במכללות מקצועיות העוסקות בתחום רגיש ומרתק זה.

תעודה

סיום הלימודים יקבלו הבוגרים תעודת גמר מהמוסד באבטחה ובטחון.

מה עושים עם זה?

אפשרויות התעסוקה כוללות מוסדות וגופים רבים במדינה כמו מוסדות להשכלה גבוהה, בתי חולים, בתי ספר, גנים, בנקים, חברות מסחריות גדולות ועוד.בכולם יש צורך באנשי בטחון, אבטחה, חוקרים ומנהלים. בנוסף ניתן לעבוד בחברות העוסקות באיתור כלי רכב שנגנבו- חברה פרטית, בחברות ביטוח בחקירות, ובגופים רבים המחפשים אנשי בטחון ועוד.

הכתבה באדיבות המכללה הישראלית לבטחון וחקירות.

צור קשר

ליצירת קשר עם מוסדות המעבירים קורס אבטחה, לחצו על שם המוסד:
המרכז לקורסים והשתלמויות במכללה האקדמית גליל מערבי
המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות
המכללה המשותפת

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום קורס בטחון ואבטחה, ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס בטחון ואבטחה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור