הקורסים הביזאריים ביותר

הקורסים הביזאריים ביותר

חשבתם שאתם לומדים את הקורסים המוזרים ביותר? טעיתם? תמיד יהיו כאלה שעולים מעבר לדמיון; איך להתמודד עם פיות בעיר ? איך להתחיל עם בחורות; אומנות הפיתוי ובית הספר לממציאים הם חלק מהם


פעם היו רק כמה אוניברסיטאות ועוד כמה מכללות שלימדו את התחומים העיקריים ביותר כגון, משפטים, רפואה, הנדסה וכו'.... במשך השנים נפתחו בתי ספר בתחום התעודה והעשרה כפטריות אחרי הגשם שנתנו מענה לכל תחום בחיינו כמעט בכל נושא אפשרי. לצד חוגים טריוויאליים כמו עיצוב והוראה תוכלו למצוא היום חוגים ביזאריים שלא חשבתם שהם קיימים או שמישהו מוכן ללמוד בהם.

קורסי מלצרות - שיך לבית הספר למלצרים ומקצועות האירוח. חשבתם שכל נער שסיים תיכון וכל סטודנטית שמחפשת הכנסה נוספת יכולים להיות מלצרים? טעיתם. מסתבר שכמו בחו"ל צריך ללמוד להיות מלצר טוב. בין הנושאים הנלמדים: בסיס לשירות ואירוח, מיומנויות בשירות, מלצר טוב הוא מלצר שמוכר, שירות מעל ומעבר.

איך להצליח בפגישה עיוורת - בקורס זה המיועד לגברים בלבד תוכלו ללמוד איך לכבוש כל אישה בדרך הקצרה ביותר, תוך דייט אחד או שניים, תלמד איך לקבוע דייט ולהתגבר על משחקים של נשים,על מה לדבר בפגישה ועל מה לא,איך ליצור רושם ראשוני שיכבוש אותה ממבט ראשון, להשתמש במגע, מתי לנשק אותה ועוד הרבה מעבר...

קורס וויקה אורבאנית וטכנו פאגניזם - לא מדובר בויקה מהישרדות אלא בקורס שמקרב אנשים לכוחות האפלים שבטבע.
כל מי שחושב שמכשפות וקוסמים חיים בכפר, בבקתות מבודדות או במגדלים עתיקים, טועה. ניתן ללמוד בסדנה איך לפתח יחסי גומלין עם כוחות אלו ועם כוחות הטבע בכלל, גם אלו שליד האגם.

קורסי הומוריקה - קורס של עמותת הומוריקה. שילוב בין הומור ומוסיקה, הינה דרך לשיפור מיומנויות ואיכות חיים, המסייעת לפתח מיומנויות תקשורתיות ובינאישיות והא מיושמת בעיקר באוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

בית הספר הראשון  לממציאים - בעקבות התוכנית "הכרישים" בערוץ 10 נפתח בית הספר לממציאים בו תוכלו ללמוד איך להפוך חלום למיליון. מטרת הקורס היא להקנות לסטודנט את כל הכלים הדרושים בדרך למימוש רעיונותיו – מרמת החלום עד להשגת המיליון, תוך הקניית ידע בסיסי נרחב בתהליכי מימוש הרעיון עד מוצר מוגמר.

קורס מנעולנות ושירותי פריצה - מיועד למנעולנים ולא חס וחליליה לפורצים. בין הנושאים העיקריים, סוגי מנעולים: מנעול פשוט, מנעול צילינדר, מנעול לתיבות דואר, מנעול לארונות ומגירות, מנעולים תולים, מנעולים חשמליים ומגנטיים, מנעולי לחיצים (ממוחשבים), מנעולי כפתור, מנעולי מכוניות, מנעולי כספת.סוגי נעילות: רגיל, פינים, מחטים, פחיות, קומבינציה. סוגי צילינדרים: צילינדר עגול, אובלי, אירופאי ושוויצרי.מנגנוני הדלתות, החלפת סוויטש ומנעולים, פריצה לכלי רכב. 

קישורים רלוונטיים:
קורסי העשרה
קורסים מקצועיים

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 5 מוסדות לימוד ובהם 24 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית בחיפה
המקצועיות שלנו - הדרך שלך
כתובת: רח' העצמאות 65 (קמפוס הנמל) חיפה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
היחידה ללימודים חוץ אקדמיים במכללת ר"ג
קורסי הסמכה מקצועיים ומגוונים לקראת בחינות רשמיות, ממשלתיות ומוסדיות.
כתובת: פנחס רוטנברג 87, רמת-גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בית הספר לאמנות, חברה ותרבות ספיר
גישה רב תחומית ורב תרבותית
כתובת: ד.נ. אשקלון 79165, אשקלון, 79165
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 6 מסלולים
סדנאות באמנות
קורס צילום וידאו ארט- מבוא
קורס צילום וידאו ארט- מתקדם
קורס צילום דיגיטאלי
קורס צילום
לימודי אמן מנחה -לימודי תעודה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 14 מסלולים
אומנות הצילום
צילום מתקדם ויסודות הסטודיו
צילום מעשי
צילום- מסלול דו שנתי
צילום סטודיו פרסומי
צילום עיתונות ודוקומנטרי
צילום אורבני
צילום דיוקנאות
צילום וידאו ועריכה דיגיטלית
צילום טבע
ביטוי אישי - אמנות הצילום ב'
צילום אופנה
צילום סטודיו מתקדם
קורס הכשרת צלמי סטודיו מקצועיים
 
 
בעמוד זה נמצאים 24 מסלולי לימוד בתחום קורס צילום , ב-5 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס צילום אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור