לימודי תואר אחות אקדמאית

לימודי תואר אחות אקדמאית

כשאמפטיה ורפואה נפגשים

 לימודי אחות אקדמאית

 

עד לא מזמן, אם היית רוצה להיות אחות במערכת הבריאות הישראלית, או אם אתה היית רוצה להיות אח, עמדו בפניכם שתי אפשרויות – ללמוד לימודים מעשיים בבית ספר לאחיות או לעשות תואר ראשון בסיעוד. היום יש לכם אופציה נוספת – לימודי אח/ אחות אקדמאית.

 

תואר ראשון בסיעוד מעניק השכלה אקדמאית וידע תיאורטי נרחב. לימודים בבית ספר לאחיות לא מעניקים תואר אקדמאי אבל מספקים הכשרה מעשית נרחבת. לימודים בבית ספר לאחיות יובילו בדרך כלל לעבודת האחיות הבסיסית בשטח, ואילו לימודי תואר ראשון בסיעוד יכולים לפתוח דלתות לשלל תפקידים ניהוליים בתחום.

 

לימודי אחות אקדמאית הם שילוב בין ההכשרה המעשית של בית הספר לאחיות לבין התואר האקדמי של לימודי התואר הראשון בסיעוד. בלימודים מסוג זה יקבלו הבוגרים את כל הידע המעשי לקבלת החלטות נכונות בזמן אמת בשטח, וגם את כל הכלים לניהול צוות והתקדמות לתפקידים בכירים ומעניינים עוד יותר.

 

גם אם החלק הניהולי וההתקדמות לתפקידים בכירים יותר הם לא השאיפה שלך, אלא עבודת השטח הצמודה לחולים, להיות אחות או אח אקדמאי עדיף מאשר ללמוד את המסלול הרגיל בבית הספר לאחיות וזאת בשל מדרגת השכר הגבוהה יותר.

 

תואר אחות אקדמאית

 

אם אין לך השכלה אקדמאית קודמת, המסלול הרגיל של תואר אחות אקדמאית הוא מסלול של ארבע שנים ובסיומו ניתנים תואר ראשון בסיעוד וגם תעודת הסמכה כאח או אחות מעשיים. אם יש לך תעודת אח או אחות מוסמך/ת, לימודים של שנתיים יעניקו לך את ההשלמה לתואר ראשון בסיעוד.

 

אם יש לך השכלה אקדמאית קודמת, תוכל לעשות השלמה של לימודים לתואר אחות אקדמאית ולקבל הסמכה כאח או אחות. לימודים מסוג זה יימשכו כשלוש שנים. את ההסמכה הסופית בכל אחד מהמסלולים לעיל ניתן יהיה לקבל רק לאחר מעבר של בחינות ההסמכה הסופיות של משרד הבריאות.

 

עכשיו יותר מתמיד כדאי להיות אחות אקדמאית

 

מכל עבר אנחנו שומעים על צפיפות בבתי החולים ועל מחסור בכוח אדם, והמדינה מנסה לעשות הכל על מנת לגייס אחים ואחיות נוספים. חלק מהמאמצים בא לידי ביטוי בדמות מלגה של עד 50% משכר הלימוד, מימון משמעותי שיכול להקל מאוד על הסטודנטים ולהוריד דאגות מיותרות מעל ראשם בתקופת הלימודים.

 

לימודים לתואר אחות אקדמאית ניתן למצוא בשלל מוסדות לימוד ברחבי הארץ, בחוגים השונים לסיעוד. עם סיום הלימודים נפתחות שלל אפשרויות תעסוקה בענפים מעניינים של עבודת האחיות ובמרכזים רפואיים מסוגים שונים. ההכשרה מעניקה ידע רחב ומעמיק בנושאים מרתקים ומקצוע מלא בנדיבות ואהבת אדם המעניק סיפוק שאין שווה לו.

לימודי אחות אקדמאית הם שילוב בין ההכשרה המעשית של בית הספר לאחיות לבין התואר האקדמי של לימודי התואר הראשון בסיעוד. בקרו באתר למידע על מסלולי לימוד וייעוץ מקצועי.

 

 

 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בית הספר לסיעוד ''מאיר'' בכפר סבא
עתיד מזהיר ללומדים במאיר
כתובת:
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
הסבת אקדמאים לתואר אח/ות מוסמכ/ת
השתלמויות מוכרות בסיעוד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום קורס סיעוד, ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס סיעוד אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור