לימודי הכשרה לעיצוב טקסטיל ואביזרים

לימודי הכשרה לעיצוב טקסטיל ואביזרים

כל המידע על לימודי הכשרה לעיצוב טקסטיל ואביזרים בעולם האופנה הדינאמי של היום

מהו עיצוב טקסטיל ואביזרים?
במידה ואופנה זורמת לכם בוורידים והשמות לואי ויטון, דולצ'ה וגבאנה ומייקל קורס מעוררים בכם ריגוש, יש לכם ידיים טובות וחוש טעם שלא ניתן לפקפק בו -  לימודי הכשרה לעיצוב טקסטיל ואביזרים הוא המסלול הנכון בעבורכם.

על הלימודים בתחום
קורס עיצוב טקסטיל ואביזרים מקנה לסטודנטים את ההכשרה לשמש כמעצבי טקסטיל ואביזרים לכל דבר ועניין.
בין הנושאים המגוונים הנלמדים בכל קורס שכזה, ניתן למנות את יסודות העיצוב, שימושי האריג השונים, סגנונות באופנה, תפירה ורקמה ידנית, צביעת בדים, עבודה עם רשתות דפוס, ציור קטלוגים, תפיסת חלל, עיצוב אביזרי אופנה והתאמתם למראה הכולל ותכנים נוספים.
לימודי עיצוב טקסטיל ואביזרים ניתן ללמוד הן במסגרת של קורס תעודה מקצועי, אשר אורכו כמספר חודשים עד שנה, והן במסגרת תואר אקדמי נרחב, האורך כשלוש שנים.

היכן ניתן ללמוד עיצוב טקסטיל ואביזרים?
מספר מוסדות להשכלה גבוהה בכל רחבי הארץ מציעים מסלולים מתמחים בנושא. המוסדות הללו כוללים, בין היתר, את בית הספר לעיצוב וייצור נעליים ואביזרי אופנה הגילדה, המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות, בית הספר למקצועות העיצוב  6B Studio, האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל ועוד.
ניתן ללמוד, כאמור, עיצוב טקסטיל ואביזרים במגוון מסלולים- בהיקפים שונים בתכלית.
עלות שכר הלימוד משתנה בהתאם, ונעה בין אלפי שקלים בודדים לקורס בסיסי, ללמעלה מ-20,000 ש''ח לקורס מקיף בתחום.

מסלולי קריירה אפשריים
אז על אילו מקצועות יכולים הבוגרים? ובכן, מספר האפשרויות עבורם נאה בהחלט.
ביכולתם לשמש כמעצבי אופנה, כמעצבי טקסטיל ואביזרים מבד, כמנהלי ייצור או מבקרי איכות בענף הטקסטיל, כמפתחי מוצרים חדשים ועוד.
באשר למקומות התעסוקה, הרי שהם כוללים מפעלי טקסטיל, חברות המייבאות מוצרי טקסטיל ובתי אופנה מובילים.
זה המקום לציין, כי בדומה לתחומים אחרים כגון עיצוב אופנה, הצלחתו של הבוגר קשורה במידה רבה בהשקעה ביחסי ציבור, ובניית מאגר לקוחות איתן.
מסלול ממוצע בהקשר זה הנו בניית מוניטין בעסק פרטי, ואזי השתלבות בחברת אופנה.

ומה בנוגע לשכר?
לא כל מעצב טקסטיל ואופנה מרוויח כמו ורסצ'ה, זה ברור. על אף זאת,  מעצבי הטקסטיל, בהנחה שיש להם את הכישורים הנדרשים וניסיון מקצועי מתאים, מתקדמים בטבלת השכר באופן מהיר יחסית.
בעוד שבוגר טרי בשנתו הראשונה עשוי להתחיל מסכום של כ-5,000 ש''ח, תוך מספר שנים באפשרותו להכפיל את השכר- ואף הרבה מעבר לכך.

המונח "טקסטיל" הנו השם הכולל למיני הבדים למיניהם, אשר השימוש העיקרי שלהם הוא בענף הביגוד והאופנה.
עיצוב טקסטיל, לכן, עוסק בעיצובם של הבדים הללו לכל מטרה, כגון קישוט דקורטיבי, בגד יום וערב או אביזר אופנתי מהמעלה הראשונה.
שוק האביזרים, או ה"אקססוריז" כפי שנהוג לבטאם, הנו תחום מתפתח שעומד במרכז המגמות המובילות בתחום. בשנים האחרונות הנושא זוכה להתייחסות ניכרת מבתי האופנה הגדולים, אשר מייצרים בתורם, תיקים כובעים ופריטים נוספים.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום קורס עיצוב תעשייתי, ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס עיצוב תעשייתי אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור