קורס אילוסטרייטור – התוכנה המובילה בעולם לעיצוב גרפי

קורס אילוסטרייטור – התוכנה המובילה בעולם לעיצוב גרפי

כל המידע על קורס אילוסטרייטור למתחילים ולמתקדמים

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אדובי אילוסטרייטור (Adobe Illustrator) היא תוכנה לעיצוב גרפי ממוחשב. התוכנה היא תוכנת גרפיקה וקטורית, כלומר האובייקטים אינם מורכבים מפיקסלים, כמו בתוכנות עיצוב אחרות, ולכן גם הגדלת האובייקט שוב ושוב (בעזרת ה"זום-אין") אינה גורמת לטשטוש האובייקט.
בנוסף, התוכנה כמעט שאינה דורשת שילוב תוכנות אחרות בתהליך העיצוב, ניתן לעצב בעזרתה לכל צורך כמעט והיא מציעה ממשק משתמש ידידותי. הנוחות והייחודיות של תוכנת האילוסטרייטור הפכו אותה לפופולרית בקרב מעצבים גרפיים, והיא נחשבת כיום לתוכנה העיקרית לעיצוב ממוחשב, אחרי שהחליפה את תוכנת פריהנד.

מה לומדים בקורס?

ניתן ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור בקורס למתחילים, המגיעים ללא כל רקע בתוכנה, או בקורס למתקדמים, שרכשו כבר ידע בסיסי בעבודה עם תוכנת האילוסטרייטור. הקורס הינו מעשי והוא מכסה מגוון רב של נושאים ומקנה לתלמידים את הידע והכלים הדרושים כדי לעבוד עם התוכנה.
מסיימי הקורס שיעמדו במטלות הלימודים יקבלו בסופו תעודת סיום מטעם מוסד הלימודים.
בין הנושאים הנלמדים בקורס: מדריך לשימוש בסיסי בתוכנה, מבנה התוכנה, עבודה עם תוכנת גרפיקה וקטורית, יצירת אובייקטים, אובייקטים דו מימדיים ואובייקטים תלת מימדיים, שינוי ועריכת אובייקטים, שימוש בצבעים, שימוש במסכות, שימוש באפקטים, שילוב טקסט, כלים שונים, שילוב עם תוכנות נוספות, ייבוא וייצוא של קבצים, הכנה לדפוס, הכנה לאינטרנט, הכנת תיק עבודות ועוד.

תנאי קבלה

דרישות הקבלה לקורס משתנות ממוסד למוסד, אך לרוב הלימודים בקורס אילוסטרייטור למתחילים פתוחים לקהל הרחב. מספר מוסדות דורשים ידע מוקדם במחשבים או בתוכנות גרפיקה.
הלימודים בקורס למתקדמים דורשים ידע מוקדם בתוכנת אילוסטרייטור.
מספר מוסדות לימוד מציעים לימודי תוכנת אילוסטרייטור כחלק מלימודים בנושאים שונים (עיצוב, צילום, גרפיקה ממוחשבת ועוד). ללימודים אלה תנאי קבלה שונים, ורצוי לבדוק מבעוד מועד עם המוסד בו בחרתם את תנאי הקבלה המדויקים למסלול אותו אתם מבקשים ללמוד.

משך הלימודים

ברוב המוסדות מתקיימים הלימודים במתכונת חד-שבועית.
קורס המתחילים אורך כחצי שנה. לימודים מתקדמים נמשכים בין ארבעה חודשים לחצי שנה.

אפשרויות תעסוקה בסיום הלימודים

לימודי תוכנת האילוסטרייטור פונים מלכתחילה לקהל יעד מסוים - גרפיקאים, בוני אתרים, מעצבי מולטימדיה, אנשי פרסום ועוד. מסיימי הקורס יוכלו לעבוד כגרפיקאים עצמאיים או עבור משרדי פרסום, חברות אינטרנט, מעצבי אופנה, בתחום התקשורת החזותית ועוד.

מוסדות לימוד

מכללות ובתי ספר רבים מציעים קורס אילוסטרייטור, ביניהם ניתן למצוא את  מדיאטק הייטק (במסגרת לימודי קורס מעצבי מולטימדיה ותקשורת חזותית 4CS), מכללת תפנית (במסגרת לימודי קורס גרפיקה ממוחשבת), מכללת אתגר (במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת לדפוס), מרכז השתלמויות בר אילן (במסגרת לימודי צילום), מכללת תילתן ועוד.

קישור רלוונטי

פורום לימודי תעודה
 

 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית בחיפה
המקצועיות שלנו - הדרך שלך
כתובת: רח' העצמאות 65 (קמפוס הנמל) חיפה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת אקזיט
כתובת: המשור 1, טבריה
רוצה שיתקשרו אליך?
vatikim
קיים מסלול אחד
מסלול מקצועי לעיצוב גרפי (inDesign, Illustrator & Photoshop)
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום קורס אילוסטרייטור, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס אילוסטרייטור אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור