קורס יועצי תדמית

קורס יועצי תדמית

כל המידע על שיפור התדמית האישית לך או לאחרים

  

מה זה בעצם?
בחיי היום יום אנו שמים דגש על מראה וסגנון. עדכון המראה חשוב לתחושת הנוחות והביטחון שלנו במגע עסקי ויומיומי. העצמה אישית היא כבר לא מילה גסה יותר ישראלים מבינים ששיפור המראה החיצוני היא מקפצה אישית ועסקית כמו גם חלק ממסלול בניית הקרירה ומצריכה השקעה כספית לשפר את התדמית.  שיפור התדמית האישית שלנו מחזק ומעצים את הביטחון,היכולות וההישגים שלנו.

התחרות הגדולה בעולם העסקים, שהופך לתחרותי יותר ומקצועני יותר מצריכה את אנשי העסקים להרשים יותר, להבדל מאחרים, להקרין נוכחות חזקה ותקשורת מעולה עם העומדים ממול. על מנת ליישם את כל התובנות הללו יש לשפר את התדמית האישית.

מלבד קורסים לשיפור תדמית אישי ניתן ללמוד  איך להיות יועץ תדמית. הקורס מכשיר יועצים, מדריכים ומרצים מוסמכים בהתנהלות חברתית ועסקית נכונה. הקורס מקנה גם מיומנויות הדרכה המאפשרות ליועץ לעבוד בהמשך עם לקוחות באופן אישי, כדי להמשיך ולהטמיע הלאה את הכללים הרצויים, בחברה ובעסקים.

איפה לומדים?

קורס ייעוץ תדמית או תדמית אישית ניתן ללמוד במרכזים לתדמית אישית, תקשורת, נימוסים והליכות בחברה בעסקים ובפוליטיקה או בבתי ספר קטנים לייעוץ תדמית.

מה לומדים?

קורס שיפור תדמית אישית- תדמית אישית והופעה, תדמית עסקית, נוהגי הכרויות, הופעה בפני קהל, תדמית המשרד, שפת הגוף, תקשורת בין-אישית ותקשורת בין תרבותית, נימוסים והליכות, נוהגי הכרויות, סגנונות לבוש ואביזרים, פרזנטציה - הופעה בפני קהל, תדמית ככלי לשירות לקוחות ועוד.

קורס יועץ תדמית- תדמית אישית והופעה, תדמית עסקית, נוהגי הכרויות, הופעה בפני קהל, תדמית המשרד, שפת הגוף, תקשורת בין-אישית, נימוסים והליכות, תקשורת בין-תרבותית, תדמית בשרות ועוד.

התעודה

הקורס נמשך כחמישה חודשים ובסיומו ניתן לקבל תעודת יועץ תדמית ומדריך תדמית אישי.

מה עושים עם זה?

לאחר סיום הלימודים יועצי תדמית יכולים להשתלב כיועצי תדמית, צבע וסטייל בתחום האופנה, מגזינים, טלוויזיה, פרסום, יועצי תדמית לאנשי עסקים, לאנשים פרטיים, לחברות וכד'.  

קישורים רלוונטיים

מוסדות המלמדים קורס שפת גוף

סגור